Dostava besplatna Kočione pločice HAWK performance HAWK DTC-60 stražnje kočione pločice za Acura TL/CL/Legend/RDX, Honda Accord/Element/Odyssey/CR-V i drugi, HB572G.570 | race-shop.hr Prikaži uvećano

*24 828   

HAWK performance

HAWK DTC-60 stražnje kočione pločice za Acura TL/CL/Legend/RDX, Honda Accord/Element/Odyssey/CR-V i drugi, HB572G.570

HAWK DTC-60 stražnje kočione pločice za Acura TL/CL/Legend/RDX, Honda Accord/Element/Odyssey/CR-V i drugi. Trkaća frikcijska smjesa s visokim kočionim momentom za snažna usporavanja i aerodinamički potisak, s izvrsnom kontrolom otpuštanja.

Novi proizvod

Privremeno nedostupno

237,60 € s PDV-om

Nažalost, proizvod je privremeno nedostupan. Molimo odaberite drugi.

Upit o proizvodu

Upit o proizvodu

HAWK DTC-60 stražnje kočione pločice za Acura TL/CL/Legend/RDX, Honda Accord/Element/Odyssey/CR-V i drugi, HB572G.570

HAWK DTC-60 stražnje kočione pločice za Acura TL/CL/Legend/RDX, Honda Accord/Element/Odyssey/CR-V i drugi, HB572G.570

HAWK DTC-60 stražnje kočione pločice za Acura TL/CL/Legend/RDX, Honda Accord/Element/Odyssey/CR-V i drugi. Trkaća frikcijska smjesa s visokim kočionim momentom za snažna usporavanja i aerodinamički potisak, s izvrsnom kontrolom otpuštanja.

Pošaljite pitanje ovoj trgovini.

* Obavezna polja

  ili  Otkaži

Upozoriti kad bude dostupno

Obavjestiti kad bude na lageru

HAWK DTC-60 stražnje kočione pločice za Acura TL/CL/Legend/RDX, Honda Accord/Element/Odyssey/CR-V i drugi, HB572G.570

HAWK DTC-60 stražnje kočione pločice za Acura TL/CL/Legend/RDX, Honda Accord/Element/Odyssey/CR-V i drugi, HB572G.570

Ako želite biti obaviješteni o dostupnosti proizvoda putem emaila, ispunite obrazac.

* obavezni podaci

  ili  Otkazati

Za automatsko obavještavanje o dostupnosti proizvoda,
klik na "Obavijesti nakon dostupnosti proizvoda".

HB572G.570   

840653076690

HAWK DTC-60 stražnje kočione pločice za Acura TL/CL/Legend/RDX, Honda Accord/Element/Odyssey/CR-V i drugi. Trkaća frikcijska smjesa s visokim kočionim momentom za snažna usporavanja i aerodinamički potisak, s izvrsnom kontrolom otpuštanja.

Opis

Vožnja s iznimno visokim usporenjima i povećanom potisnom silom postavlja drukčije izazove, pa je Hawk razvio DTC-60. Preporučuje se u kombinaciji s DTC-70 kada se želi različita frikcija na prednjoj i stražnjoj osovini, a odlikuje se izvrsnim karakteristikama doziranja i otpuštanja.

Glavne značajke

  • Vrhunsko otpuštanje i kontrola kočionog momenta
  • Vrlo malo abrazivno trošenje kočionog diska
  • Popularan izbor za lagane prednje osovine, s ABS-om ili bez njega
  • Primjenjivo za NASCAR/NASCAR modified, ARCA, Super Late modele, asfaltne kružne staze, Pro 2/Pro 4 Off Road Trucks/Pro Lite, sportske automobile/GT/GS, bolide s otvorenim kotačima/formule

Tehnički podaci

  • Frikcijska smjesa: DTC-60
  • Osovina: stražnja
  • Namjena: motorsport
  • Visina: 48 mm
  • Širina: 89 mm
  • Debljina: 14 mm
  • FMSI: D0536
  • Minimalna radna temperatura: 205°C (400°F)
  • Optimalni raspon temperature: 370–595°C (700–1100°F)
  • Maksimalna radna temperatura: 870°C (1600°F)
  • Kočioni moment: visok
  • Kataloški broj: HB572G.570

Odgovara za

  • Acura CL 2.2 (1997)
  • Acura CL 3.2 (2002–2003)
  • Acura CL Premium 2.2 (1997)
  • Acura CL Premium 3.2 (2001)
  • Acura CL Type-S 3.2 (2001–2003)
  • Acura Legend 3.2 (1991–1993)
  • Acura Legend GS 3.2 (1994–1995)
  • Acura Legend L 3.2 (1991–1995)
  • Acura Legend LS 3.2 (1991–1995)
  • Acura Legend SE 3.2 (1995)
  • Acura RDX (2009)
  • Acura RDX 2.3 (2007–2009)
  • Acura RDX Sport Hybrid 2.3 (2010–2012)
  • Acura RL (1999–2001)
  • Acura RL 3.5 (1996–1998)
  • Acura RL Premium 3.5 (2002–2004)
  • Acura TL (1999–2008)
  • Acura TL 2.5 (1995–1996)
  • Acura TL 3.2 (1996–2008)
  • Acura TL Automatic Trans (2004–2006)
  • Acura TL Type-S 3.2 (2002–2003)
  • Acura TL Type-S 3.5 (2007–2008)
  • Honda Accord DX 2.2 (1994–1995)
  • Honda Accord EX 2.2 (1994–1996)
  • Honda Accord EX 2.7 (1995–1996)
  • Honda Accord LX 2.2 (1994–1996)
  • Honda Accord LX 2.7 (1995–1996)
  • Honda Civic Si 2.0 (2002–2004)
  • Honda CR-V (2003–2004)
  • Honda CR-V EX 2.4 (2002)
  • Honda CR-V LX 2.4 (2002–2004)
  • Honda Element DX 2.4 (2003–2004)
  • Honda Element EX 2.4 (2003–2011)
  • Honda Element LX 2.4 (2004–2011)
  • Honda Element SC 2.4 (2008–2010)
  • Honda Odyssey EX 2.2 (1995–1997)
  • Honda Odyssey EX 2.3 (1998)
  • Honda Odyssey LX 2.2 (1995–1997)
  • Honda Odyssey LX 2.3 (1998)
  • Isuzu Oasis (1998–1999)
  • Isuzu Oasis LS 2.2 (1996–1997)
  • Isuzu Oasis S 2.2 (1996–1997)

Upozorenje

Kočione pločice Hawk Performance nisu kompatibilne s karbonsko-keramičkim kočionim diskovima – namijenjene su za čelične (metalne) kočione diskove.

Ostavi komentar

Ostavi komentar







  ili  Poništi

Nema odgovora?
Postavite pitanje
Imate pitanje? Pronađite odgovor u raspravi.




MarkaModelTipG. proizvodnje
AcuraCLBase 2.21997
AcuraCLBase OE Incl.Shims 3.22002-2003
AcuraCLPremium 2.21997
AcuraCLPremium OE Incl.Shims 3.22001
AcuraCLType-S OE Incl.Shims 3.22001-2003
AcuraLegendBase 3.21991-1993
AcuraLegendGS 3.21994-1995
AcuraLegendL 3.21991-1995
AcuraLegendLS 3.21991-1995
AcuraLegendSE 3.21995
AcuraRDX2009
AcuraRDXBase OE Incl.Shims 2.32007-2009
AcuraRDXSport Hybrid OE Incl.Shims 2.32010-2012
AcuraRL1999-2001
AcuraRLBase 3.51996-1998
AcuraRLPremium 3.52002-2004
AcuraTL1999-2008
AcuraTLAutomatic Trans2004-2006
AcuraTLBase 2.51995-1996
AcuraTLBase 3.21996-1999
AcuraTLBase OE Incl.Shims 3.22000-2008
AcuraTLType-S OE Incl.Shims 3.22002-2003
AcuraTLType-S OE Incl.Shims 3.52007-2008
HondaAccordDX 2.21994-1995
HondaAccordEX 2.21994-1996
HondaAccordEX 2.71995-1996
HondaAccordLX 2.21994-1996
HondaAccordLX 2.71995-1996
HondaCR-V2003-2004
HondaCR-VEX OE Incl.Shims 2.42002
HondaCR-VLX OE Incl.Shims 2.42002-2004
HondaCivicSi 2.02002-2004
HondaElementDX OE Incl.Shims 2.42003-2004
HondaElementEX OE Incl.Shims 2.42003-2011
HondaElementLX OE Incl.Shims 2.42004-2011
HondaElementSC OE Incl.Shims 2.42008-2010
HondaOdysseyEX 2.21995-1997
HondaOdysseyEX 2.31998
HondaOdysseyLX 2.21995-1997
HondaOdysseyLX 2.31998
IsuzuOasis1998-1999
IsuzuOasisLS 2.21996-1997
IsuzuOasisS 2.21996-1997

Odgovara ovim vozilima

Recent posts

Zasloni RWD POWER

Trkaći zasloni za praćenje parametara motora
Read more
Dizalice i navozi

Najvažniji pomoćnik u garaži - dizalica!
Read more
Garrett Powermax za 1.9 TDI motore

Plug & Play rješenje za povećane performanse
Read more
Hladnjaci Races Motorsport

Nova evolucija Races intercoolera.
Read more
Sportski ovjes

Put do boljih voznih karakteristika: Kako odabrati pravi ovjes?
Read more
Garrett Powermax Fiat 500 Abarth

Powermax donosi više snage maloj raketi Fiata 500 Abarth.
Read more
Garrett Motion

Garrett Motion je globalni tehnološki lider u turbopunjenju, donoseći tehnologije razvijene u Formuli 1 jednosjedima ili klasičnim serijskim vozilima. 
Read more
Kacige BELL

Kako odabrati pravu kacigu od BELL Racing?
Read more
Legalna modifikacija automobila? Kako to učiniti?

Kako poboljšati svoj automobil, a ne izgubiti tehničku dozvolu?
Read more

Kategorije Proizvođači

Loading...