Dostava besplatna Kočnice DBA DBA Race Performance prednje kočione pločice DB2341RP | race-shop.hr Prikaži uvećano

*347 369   

DBA disc brakes aust

DBA Race Performance prednje kočione pločice DB2341RP

DBA Race Performance kočione pločice isključivo za stazu i kružne utrke: stabilno trenje iznad 350 °C, smjesa ojačana ugljičnim vlaknima.

Novi proizvod

Po narudžbi : 2kom

U vašem domu najkasnije: 3. 11.

234,30 € s PDV-om

DB2341RP   

9316391496232

Upit o proizvodu

Upit o proizvodu

DBA Race Performance prednje kočione pločice DB2341RP

DBA Race Performance prednje kočione pločice DB2341RP

DBA Race Performance kočione pločice isključivo za stazu i kružne utrke: stabilno trenje iznad 350 °C, smjesa ojačana ugljičnim vlaknima.

Pošaljite pitanje ovoj trgovini.

* Obavezna polja

  ili  Otkaži

Upozoriti kad bude dostupno

Obavjestiti kad bude na lageru

DBA Race Performance prednje kočione pločice DB2341RP

DBA Race Performance prednje kočione pločice DB2341RP

Ako želite biti obaviješteni o dostupnosti proizvoda putem emaila, ispunite obrazac.

* obavezni podaci

  ili  Otkazati

DBA Race Performance kočione pločice isključivo za stazu i kružne utrke: stabilno trenje iznad 350 °C, smjesa ojačana ugljičnim vlaknima.

RACE PERFORMANCE kočione pločice

RACE PERFORMANCE (RP) kočione pločice namijenjene su isključivo za vožnju na stazi i pružaju stabilno trenje pri ekstremnim temperaturama iznad 350 °C (662 °F). Smjesa ojačana ugljičnim vlaknima pruža iznimnu čvrstoću i postojano kočenje u teškim uvjetima.

Idealne su za super sprint, kružne utrke i druge motosportske primjene s visokim temperaturama. Nisu prikladne za cestovnu uporabu.

Za maksimalnu učinkovitost i postojanost kombinirajte RACE PERFORMANCE pločice s kočionim diskovima s utorima 5000 Series T3.

Kataloški brojevi RACE PERFORMANCE prepoznaju se po oznaci RP na kraju.

Tehnički podaci:

  • Visina: 61,8 mm
  • Širina: 151,2 mm
  • Debljina pločice: 15,8 mm

Odgovara za:

  • CHEVROLET (Thailand) Colorado (2015–): 2.8 TD
  • HOLDEN (Thailand) Colorado (2015–): 2.8 TD
  • Infiniti Q50 (2013–2020): 2.0 Turbo 211BHP, 2.2 TD 170BHP
  • Infiniti Q50 Sport (2013–2020): 2.2 TD 170BHP
  • Infiniti Q60 Coupe (2016–2020): 2.0 Turbo 211BHP
  • Nissan X-Trail (2017–): 1.3 Turbo 160BHP, 1.7 TD 150BHP 4WD, 2.0 TD 177BHP
  • Nissan X-Trail 7 Seat (2014–): 1.6 TD 130BHP, 1.6 Turbo 163BHP
  • Renault Koleos 2 (2017–): 2.0 TD 175BHP 2WD, 2.0 TD 175BHP 4WD, 2.0 TD 190BHP 4WD

Ostavi komentar

Ostavi komentar







  ili  Poništi

Nema odgovora?
Postavite pitanje
Imate pitanje? Pronađite odgovor u raspravi.




MarkaModelTip
CHEVROLET (Thailand)Colorado2.8 TD (2015-)
HOLDEN (Thailand)Colorado2.8 TD (2015-)
INFINITIQ502.0 Turbo 211BHP (2014-2020)
INFINITIQ502.2 TD 170BHP (2013-2020)
INFINITIQ50 Sport2.2 TD 170BHP (2013-2020)
INFINITIQ60 Coupe2.0 Turbo 211BHP (2016-2020)
NISSANX-Trail1.3 Turbo 160BHP (2019-)
NISSANX-Trail1.7 TD 150BHP 4WD (2019-)
NISSANX-Trail2.0 TD 177BHP (2017-)
NISSANX-Trail 7 Seat1.6 TD 130BHP (2014-)
NISSANX-Trail 7 Seat1.6 Turbo 163BHP (2015-)
RENAULTKoleos 22.0 TD 175BHP 2WD (2017-)
RENAULTKoleos 22.0 TD 175BHP 4WD (2017-)
RENAULTKoleos 22.0 TD 190BHP 4WD (2019-)

Odgovara ovim vozilima

Recent posts

Zasloni RWD POWER

Trkaći zasloni za praćenje parametara motora
Read more
Dizalice i navozi

Najvažniji pomoćnik u garaži - dizalica!
Read more
Garrett Powermax za 1.9 TDI motore

Plug & Play rješenje za povećane performanse
Read more
Hladnjaci Races Motorsport

Nova evolucija Races intercoolera.
Read more
Sportski ovjes

Put do boljih voznih karakteristika: Kako odabrati pravi ovjes?
Read more
Garrett Powermax Fiat 500 Abarth

Powermax donosi više snage maloj raketi Fiata 500 Abarth.
Read more
Garrett Motion

Garrett Motion je globalni tehnološki lider u turbopunjenju, donoseći tehnologije razvijene u Formuli 1 jednosjedima ili klasičnim serijskim vozilima. 
Read more
Kacige BELL

Kako odabrati pravu kacigu od BELL Racing?
Read more
Legalna modifikacija automobila? Kako to učiniti?

Kako poboljšati svoj automobil, a ne izgubiti tehničku dozvolu?
Read more

Kategorije Proizvođači

Loading...