Dostava besplatna Kočnice EBC Auto Prednji kočioni diskovi EBC Premium OE D939 | race-shop.hr Prikaži uvećano
predná náprava

*27 906   

EBC brakes

Prednji kočioni diskovi EBC Premium OE D939

Prednji kočioni diskovi EBC Premium OE D939 – par (2 kom), ventilirani, Ø 234 mm. Za vozila DAIHATSU, PERODUA i SUBARU.

Novi proizvod

Po narudžbi : 3kom

U vašem domu najkasnije: 6. 11.

164,90 € s PDV-om

D939   

5050953034787

Upit o proizvodu

Upit o proizvodu

Prednji kočioni diskovi EBC Premium OE D939

Prednji kočioni diskovi EBC Premium OE D939

Prednji kočioni diskovi EBC Premium OE D939 – par (2 kom), ventilirani, Ø 234 mm. Za vozila DAIHATSU, PERODUA i SUBARU.

Pošaljite pitanje ovoj trgovini.

* Obavezna polja

  ili  Otkaži

Obavjestiti kad bude na lageru

Prednji kočioni diskovi EBC Premium OE D939

Prednji kočioni diskovi EBC Premium OE D939

Ako želite biti obaviješteni o dostupnosti proizvoda putem emaila, ispunite obrazac.

* obavezni podaci

  ili  Otkazati

Prednji kočioni diskovi EBC Premium OE D939 – par (2 kom), ventilirani, Ø 234 mm. Za vozila DAIHATSU, PERODUA i SUBARU.

Prikladno za:

  • DAIHATSU: Charade (2005–2007), Cuore (1997–1999), Move (1998–2002), Sirion (1998–2013), Trevis (2006–2009), YRV (2000–2006)
  • PERODUA: Kenari (2000–2009), Myvi (2006–2009)
  • SUBARU: Justy (2008–2010)

Prije narudžbe provjerite šifru dijela za svoje vozilo.

Tehničke karakteristike:

  • Šifra: D939
  • Položaj: prednja osovina
  • Pakiranje: par (2 kom)
  • Tip: ventilirani
  • Promjer: 234 mm
  • Visina: 41 mm
  • Debljina nova / minimalna: 16 / 15 mm
  • Broj rupa: 4

Premium OE – značajke:

  • izravna zamjena za originalni dio bez preinaka
  • sivi lijev G3000, svaki disk balansiran i dimenzijski provjeren
  • crni antikorozivni premaz
  • pri zamjeni diskova uvijek zamijenite i pločice

Ostavi komentar

Ostavi komentar







  ili  Poništi

Nema odgovora?
Postavite pitanje
Imate pitanje? Pronađite odgovor u raspravi.




MarkaModelMotorGodinaSnagaČeljust
DAIHATSUAvanzato0.7 Turbo98-99Akebono
DAIHATSUCharade1.0 (L251)2005-2007
DAIHATSUCuore0.6 Turbo97-99
DAIHATSUMove1.098-2002
DAIHATSUSirion1.02000-2005
DAIHATSUSirion1.02005-2013
DAIHATSUSirion1.098-2001
DAIHATSUSirion1.32000-2005
DAIHATSUSirion1.32005-2013
DAIHATSUTrevis1.02006-2009Akebono
DAIHATSUYRV1.32000-2006
DAIHATSUYRV1.32003-2006
DAIHATSUYRV1.3 4WD (ABS)2001-2006
DAIHATSUYRV1.3 4WD2001-2006
PERODUAKenari12000-2009Sumitomo
PERODUAMyvi1.32006-2009
SUBARUJusty1.02008-2010

Odgovara ovim vozilima

Recent posts

Zasloni RWD POWER

Trkaći zasloni za praćenje parametara motora
Read more
Dizalice i navozi

Najvažniji pomoćnik u garaži - dizalica!
Read more
Garrett Powermax za 1.9 TDI motore

Plug & Play rješenje za povećane performanse
Read more
Hladnjaci Races Motorsport

Nova evolucija Races intercoolera.
Read more
Sportski ovjes

Put do boljih voznih karakteristika: Kako odabrati pravi ovjes?
Read more
Garrett Powermax Fiat 500 Abarth

Powermax donosi više snage maloj raketi Fiata 500 Abarth.
Read more
Garrett Motion

Garrett Motion je globalni tehnološki lider u turbopunjenju, donoseći tehnologije razvijene u Formuli 1 jednosjedima ili klasičnim serijskim vozilima. 
Read more
Kacige BELL

Kako odabrati pravu kacigu od BELL Racing?
Read more
Legalna modifikacija automobila? Kako to učiniti?

Kako poboljšati svoj automobil, a ne izgubiti tehničku dozvolu?
Read more

Kategorije Proizvođači

Loading...