Dostava besplatna Kočione pločice HAWK performance HAWK HPS prednje kočione pločice za Mazda Miata, HB431F.606 | race-shop.hr Prikaži uvećano

*24 309   

HAWK performance

HAWK HPS prednje kočione pločice za Mazda Miata, HB431F.606

HAWK HPS prednje kočione pločice za Mazda Miata. Frikcijska smjesa High Performance Street za dinamičnu vožnju na cesti – veća sila kočenja od serijskih pločica i malo prašine.

Novi proizvod

Po narudžbi : 5kom

U vašem domu najkasnije: 24. 11.

171,40 € s PDV-om

HB431F.606   

840653013640

Upit o proizvodu

Upit o proizvodu

HAWK HPS prednje kočione pločice za Mazda Miata, HB431F.606

HAWK HPS prednje kočione pločice za Mazda Miata, HB431F.606

HAWK HPS prednje kočione pločice za Mazda Miata. Frikcijska smjesa High Performance Street za dinamičnu vožnju na cesti – veća sila kočenja od serijskih pločica i malo prašine.

Pošaljite pitanje ovoj trgovini.

* Obavezna polja

  ili  Otkaži

Obavjestiti kad bude na lageru

HAWK HPS prednje kočione pločice za Mazda Miata, HB431F.606

HAWK HPS prednje kočione pločice za Mazda Miata, HB431F.606

Ako želite biti obaviješteni o dostupnosti proizvoda putem emaila, ispunite obrazac.

* obavezni podaci

  ili  Otkazati

HAWK HPS prednje kočione pločice za Mazda Miata. Frikcijska smjesa High Performance Street za dinamičnu vožnju na cesti – veća sila kočenja od serijskih pločica i malo prašine.

Opis

Kočione pločice za disk kočnice High Performance Street legendarne su po povećanju sile kočenja na vozilima registriranima za cestovni promet, a poboljšati performanse kočionog sustava vašeg vozila jednostavno je kada odaberete frikcijsku smjesu Hawk Performance Street HPS. Smjesa High Performance Street nudi viši koeficijent trenja od serijskih kočionih pločica i može pružiti 20-40% veću silu kočenja te veću otpornost na slabljenje kočenja (fade) od većine standardnih zamjenskih pločica. Manje slabljenja znači bolji osjećaj papučice i ujednačeniji rad, u izdržljivoj kočionoj pločici koja stvara manje prašine.

Glavne značajke

  • Gladak osjećaj pri kočenju
  • Izvrsno za dinamičnu vožnju
  • Nježne prema kočionim diskovima i dulji vijek trajanja pločica
  • Ujednačeno otpuštanje kočnice
  • Veća sila kočenja

Tehnički podaci

  • Frikcijska smjesa: HPS
  • Osovina: prednja
  • Namjena: sportska vožnja na cesti
  • Visina: 58 mm
  • Širina: 123 mm
  • Debljina: 15 mm
  • FMSI: D0890
  • Minimalna radna temperatura: 37°C (100°F)
  • Optimalni raspon temperature: 37–260°C (100–500°F)
  • Maksimalna radna temperatura: 370°C (700°F)
  • Kočioni moment: nizak
  • Kataloški broj: HB431F.606

Odgovara za

  • Mazda Miata (2001–2005)
  • Mazda Miata 1.8 (2001–2005)
  • Mazda Miata LS 1.8 (2001–2005)
  • Mazda Miata Mazdaspeed 1.8 (2004–2005)
  • Mazda Miata SE 1.8 (2001–2003)
  • Mazda Miata Shinsen 1.8 (2003)

Upozorenje

Kočione pločice Hawk Performance nisu kompatibilne s karbonsko-keramičkim kočionim diskovima – namijenjene su za čelične (metalne) kočione diskove.

Ostavi komentar

Ostavi komentar







  ili  Poništi

Nema odgovora?
Postavite pitanje
Imate pitanje? Pronađite odgovor u raspravi.




MarkaModelTipG. proizvodnje
MazdaMiata2001-2005
MazdaMiataBase OE Incl.Clips. Shims 1.82001-2005
MazdaMiataLS OE Incl.Clips. Shims 1.82001-2005
MazdaMiataMazdaspeed OE Incl.Clips. Shims 1.82004-2005
MazdaMiataSE OE Incl.Clips. Shims 1.82001-2003
MazdaMiataShinsen OE Incl.Clips. Shims 1.82003

Odgovara ovim vozilima

Recent posts

Zasloni RWD POWER

Trkaći zasloni za praćenje parametara motora
Read more
Dizalice i navozi

Najvažniji pomoćnik u garaži - dizalica!
Read more
Garrett Powermax za 1.9 TDI motore

Plug & Play rješenje za povećane performanse
Read more
Hladnjaci Races Motorsport

Nova evolucija Races intercoolera.
Read more
Sportski ovjes

Put do boljih voznih karakteristika: Kako odabrati pravi ovjes?
Read more
Garrett Powermax Fiat 500 Abarth

Powermax donosi više snage maloj raketi Fiata 500 Abarth.
Read more
Garrett Motion

Garrett Motion je globalni tehnološki lider u turbopunjenju, donoseći tehnologije razvijene u Formuli 1 jednosjedima ili klasičnim serijskim vozilima. 
Read more
Kacige BELL

Kako odabrati pravu kacigu od BELL Racing?
Read more
Legalna modifikacija automobila? Kako to učiniti?

Kako poboljšati svoj automobil, a ne izgubiti tehničku dozvolu?
Read more

Kategorije Proizvođači

Loading...