Obavještavamo vas da naša telefonska linija neće biti u funkciji u razdoblju od 26. 10. do 30. 10.Za sve upite molimo vas da nam se obratite putem e-maila.
Dostava besplatna Kočione pločice HAWK performance HAWK HP Plus prednje kočione pločice za Mazda Miata, HB431N.606 | race-shop.hr Prikaži uvećano

*24 310   

HAWK performance

HAWK HP Plus prednje kočione pločice za Mazda Miata, HB431N.606

HAWK HP Plus prednje kočione pločice za Mazda Miata. Frikcijska smjesa za autocross i klupske utrke s visokim trenjem i otpornošću na slabljenje kočenja.

Novi proizvod

Po narudžbi : 8kom

U vašem domu najkasnije: 27. 11.

190,70 € s PDV-om

HB431N.606   

840653032849

Upit o proizvodu

Upit o proizvodu

HAWK HP Plus prednje kočione pločice za Mazda Miata, HB431N.606

HAWK HP Plus prednje kočione pločice za Mazda Miata, HB431N.606

HAWK HP Plus prednje kočione pločice za Mazda Miata. Frikcijska smjesa za autocross i klupske utrke s visokim trenjem i otpornošću na slabljenje kočenja.

Pošaljite pitanje ovoj trgovini.

* Obavezna polja

  ili  Otkaži

Obavjestiti kad bude na lageru

HAWK HP Plus prednje kočione pločice za Mazda Miata, HB431N.606

HAWK HP Plus prednje kočione pločice za Mazda Miata, HB431N.606

Ako želite biti obaviješteni o dostupnosti proizvoda putem emaila, ispunite obrazac.

* obavezni podaci

  ili  Otkazati

HAWK HP Plus prednje kočione pločice za Mazda Miata. Frikcijska smjesa za autocross i klupske utrke s visokim trenjem i otpornošću na slabljenje kočenja.

Opis

Frikcijska smjesa za autocross i klupske utrke s visokim trenjem i otpornošću na slabljenje kočenja.

Glavne značajke

  • Nizak do srednji temperaturni raspon
  • Otpornost na slabljenje kočenja
  • Ujednačen i predvidljiv kočioni moment
  • Idealno za autocross

Tehnički podaci

  • Frikcijska smjesa: HP Plus
  • Osovina: prednja
  • Namjena: sportska vožnja na cesti
  • Visina: 58 mm
  • Širina: 123 mm
  • Debljina: 15 mm
  • FMSI: D0890
  • Minimalna radna temperatura: 37°C (100°F)
  • Optimalni raspon temperature: 150–315°C (300–600°F)
  • Maksimalna radna temperatura: 425°C (800°F)
  • Kočioni moment: nizak
  • Kataloški broj: HB431N.606

Odgovara za

  • Mazda Miata (2001–2005)
  • Mazda Miata 1.8 (2001–2005)
  • Mazda Miata LS 1.8 (2001–2005)
  • Mazda Miata Mazdaspeed 1.8 (2004–2005)
  • Mazda Miata SE 1.8 (2001–2003)
  • Mazda Miata Shinsen 1.8 (2003)

Upozorenje

Kočione pločice Hawk Performance nisu kompatibilne s karbonsko-keramičkim kočionim diskovima – namijenjene su za čelične (metalne) kočione diskove.

Ostavi komentar

Ostavi komentar







  ili  Poništi

Nema odgovora?
Postavite pitanje
Imate pitanje? Pronađite odgovor u raspravi.




MarkaModelTipG. proizvodnje
MazdaMiata2001-2005
MazdaMiataBase OE Incl.Clips. Shims 1.82001-2005
MazdaMiataLS OE Incl.Clips. Shims 1.82001-2005
MazdaMiataMazdaspeed OE Incl.Clips. Shims 1.82004-2005
MazdaMiataSE OE Incl.Clips. Shims 1.82001-2003
MazdaMiataShinsen OE Incl.Clips. Shims 1.82003

Odgovara ovim vozilima

Recent posts

Zasloni RWD POWER

Trkaći zasloni za praćenje parametara motora
Read more
Dizalice i navozi

Najvažniji pomoćnik u garaži - dizalica!
Read more
Garrett Powermax za 1.9 TDI motore

Plug & Play rješenje za povećane performanse
Read more
Hladnjaci Races Motorsport

Nova evolucija Races intercoolera.
Read more
Sportski ovjes

Put do boljih voznih karakteristika: Kako odabrati pravi ovjes?
Read more
Garrett Powermax Fiat 500 Abarth

Powermax donosi više snage maloj raketi Fiata 500 Abarth.
Read more
Garrett Motion

Garrett Motion je globalni tehnološki lider u turbopunjenju, donoseći tehnologije razvijene u Formuli 1 jednosjedima ili klasičnim serijskim vozilima. 
Read more
Kacige BELL

Kako odabrati pravu kacigu od BELL Racing?
Read more
Filter zraka koji štedi novac i povećava performanse.

Zamjena filtera, koja povećava performanse, štedi vaš novac i ekologiju. Je li to uopće moguće?
Read more

Kategorije Proizvođači

Loading...