Obavještavamo vas da naša telefonska linija neće biti u funkciji u razdoblju od 26. 10. do 30. 10.Za sve upite molimo vas da nam se obratite putem e-maila.
Dostava besplatna Kočione pločice HAWK performance HAWK HT-10 prednje kočione pločice za Mazda Miata, HB431S.606 | race-shop.hr Prikaži uvećano

*24 311   

HAWK performance

HAWK HT-10 prednje kočione pločice za Mazda Miata, HB431S.606

HAWK HT-10 prednje kočione pločice za Mazda Miata. Trkaća frikcijska smjesa s linearnim i kontroliranim zahvatom u srednjem temperaturnom rasponu.

Novi proizvod

Privremeno nedostupno

257,40 € s PDV-om

Nažalost, proizvod je privremeno nedostupan. Molimo odaberite drugi.
Za automatsko obavještavanje o dostupnosti proizvoda,
klik na "Obavijesti nakon dostupnosti proizvoda".

HB431S.606   

840653075082

Upit o proizvodu

Upit o proizvodu

HAWK HT-10 prednje kočione pločice za Mazda Miata, HB431S.606

HAWK HT-10 prednje kočione pločice za Mazda Miata, HB431S.606

HAWK HT-10 prednje kočione pločice za Mazda Miata. Trkaća frikcijska smjesa s linearnim i kontroliranim zahvatom u srednjem temperaturnom rasponu.

Pošaljite pitanje ovoj trgovini.

* Obavezna polja

  ili  Otkaži

Upozoriti kad bude dostupno

Obavjestiti kad bude na lageru

HAWK HT-10 prednje kočione pločice za Mazda Miata, HB431S.606

HAWK HT-10 prednje kočione pločice za Mazda Miata, HB431S.606

Ako želite biti obaviješteni o dostupnosti proizvoda putem emaila, ispunite obrazac.

* obavezni podaci

  ili  Otkazati

HAWK HT-10 prednje kočione pločice za Mazda Miata. Trkaća frikcijska smjesa s linearnim i kontroliranim zahvatom u srednjem temperaturnom rasponu.

Opis

Za linearno kočenje pri ulasku u zavoj u srednjem temperaturnom rasponu HT-10 je pravi izbor. Pruža gladak i kontroliran početni zahvat te ujednačen osjećaj papučice. Nije ni čudo što su Hawkovi legendarni frikcijski proizvodi postali izbor šampiona.

Glavne značajke

  • Dobar statički i dinamički koeficijent
  • Izvrsne karakteristike doziranja

Tehnički podaci

  • Frikcijska smjesa: HT-10
  • Osovina: prednja
  • Namjena: motorsport
  • Visina: 58 mm
  • Širina: 123 mm
  • Debljina: 15 mm
  • FMSI: D0890
  • Minimalna radna temperatura: 150°C (300°F)
  • Optimalni raspon temperature: 260–595°C (500–1100°F)
  • Maksimalna radna temperatura: 705°C (1300°F)
  • Kočioni moment: visok
  • Kataloški broj: HB431S.606

Odgovara za

  • Mazda Miata (2001–2005)
  • Mazda Miata 1.8 (2001–2005)
  • Mazda Miata LS 1.8 (2001–2005)
  • Mazda Miata Mazdaspeed 1.8 (2004–2005)
  • Mazda Miata SE 1.8 (2001–2003)
  • Mazda Miata Shinsen 1.8 (2003)

Upozorenje

Kočione pločice Hawk Performance nisu kompatibilne s karbonsko-keramičkim kočionim diskovima – namijenjene su za čelične (metalne) kočione diskove.

Ostavi komentar

Ostavi komentar







  ili  Poništi

Nema odgovora?
Postavite pitanje
Imate pitanje? Pronađite odgovor u raspravi.




MarkaModelTipG. proizvodnje
MazdaMiata2001-2005
MazdaMiataBase OE Incl.Clips. Shims 1.82001-2005
MazdaMiataLS OE Incl.Clips. Shims 1.82001-2005
MazdaMiataMazdaspeed OE Incl.Clips. Shims 1.82004-2005
MazdaMiataSE OE Incl.Clips. Shims 1.82001-2003
MazdaMiataShinsen OE Incl.Clips. Shims 1.82003

Odgovara ovim vozilima

Recent posts

Zasloni RWD POWER

Trkaći zasloni za praćenje parametara motora
Read more
Dizalice i navozi

Najvažniji pomoćnik u garaži - dizalica!
Read more
Garrett Powermax za 1.9 TDI motore

Plug & Play rješenje za povećane performanse
Read more
Hladnjaci Races Motorsport

Nova evolucija Races intercoolera.
Read more
Sportski ovjes

Put do boljih voznih karakteristika: Kako odabrati pravi ovjes?
Read more
Garrett Powermax Fiat 500 Abarth

Powermax donosi više snage maloj raketi Fiata 500 Abarth.
Read more
Garrett Motion

Garrett Motion je globalni tehnološki lider u turbopunjenju, donoseći tehnologije razvijene u Formuli 1 jednosjedima ili klasičnim serijskim vozilima. 
Read more
Kacige BELL

Kako odabrati pravu kacigu od BELL Racing?
Read more
Filter zraka koji štedi novac i povećava performanse.

Zamjena filtera, koja povećava performanse, štedi vaš novac i ekologiju. Je li to uopće moguće?
Read more

Kategorije Proizvođači

Loading...