Obavještavamo vas da naša telefonska linija neće biti u funkciji u razdoblju od 26. 10. do 30. 10.Za sve upite molimo vas da nam se obratite putem e-maila.
Dostava besplatna Kočione pločice HAWK performance HAWK DTC-30 prednje kočione pločice za Mazda Miata, HB431W.606 | race-shop.hr Prikaži uvećano

*24 313   

HAWK performance

HAWK DTC-30 prednje kočione pločice za Mazda Miata, HB431W.606

HAWK DTC-30 prednje kočione pločice za Mazda Miata. Višenamjenska trkaća frikcijska smjesa s kontroliranim kočionim momentom i glatkim otpuštanjem.

Novi proizvod

Po narudžbi : 2kom

U vašem domu najkasnije: 13. 11.

222,80 € s PDV-om

HB431W.606   

840653075105

Upit o proizvodu

Upit o proizvodu

HAWK DTC-30 prednje kočione pločice za Mazda Miata, HB431W.606

HAWK DTC-30 prednje kočione pločice za Mazda Miata, HB431W.606

HAWK DTC-30 prednje kočione pločice za Mazda Miata. Višenamjenska trkaća frikcijska smjesa s kontroliranim kočionim momentom i glatkim otpuštanjem.

Pošaljite pitanje ovoj trgovini.

* Obavezna polja

  ili  Otkaži

Upozoriti kad bude dostupno

Obavjestiti kad bude na lageru

HAWK DTC-30 prednje kočione pločice za Mazda Miata, HB431W.606

HAWK DTC-30 prednje kočione pločice za Mazda Miata, HB431W.606

Ako želite biti obaviješteni o dostupnosti proizvoda putem emaila, ispunite obrazac.

* obavezni podaci

  ili  Otkazati

HAWK DTC-30 prednje kočione pločice za Mazda Miata. Višenamjenska trkaća frikcijska smjesa s kontroliranim kočionim momentom i glatkim otpuštanjem.

Opis

DTC-30 je višenamjenska frikcijska smjesa s kontroliranim kočionim momentom, dokazano učinkovita u nizu natjecateljskih serija. Pruža vrhunsko otpuštanje kočnice, ugodan osjećaj na papučici i gladak početni zahvat za zemljane i ovalne staze, NASCAR modified, drag utrke, trophy truck vozila, pro buggy vozila i drugo.

Glavne značajke

  • Ujednačeno i glatko kočenje
  • Dobra učinkovitost na hladno

Tehnički podaci

  • Frikcijska smjesa: DTC-30
  • Osovina: prednja
  • Namjena: motorsport
  • Visina: 58 mm
  • Širina: 123 mm
  • Debljina: 15 mm
  • FMSI: D0890
  • Minimalna radna temperatura: 37°C (100°F)
  • Optimalni raspon temperature: 37–425°C (100–800°F)
  • Maksimalna radna temperatura: 650°C (1200°F)
  • Kočioni moment: srednji
  • Kataloški broj: HB431W.606

Odgovara za

  • Mazda Miata (2001–2005)
  • Mazda Miata 1.8 (2001–2005)
  • Mazda Miata LS 1.8 (2001–2005)
  • Mazda Miata Mazdaspeed 1.8 (2004–2005)
  • Mazda Miata SE 1.8 (2001–2003)
  • Mazda Miata Shinsen 1.8 (2003)

Upozorenje

Kočione pločice Hawk Performance nisu kompatibilne s karbonsko-keramičkim kočionim diskovima – namijenjene su za čelične (metalne) kočione diskove.

Ostavi komentar

Ostavi komentar







  ili  Poništi

Nema odgovora?
Postavite pitanje
Imate pitanje? Pronađite odgovor u raspravi.




MarkaModelTipG. proizvodnje
MazdaMiata2001-2005
MazdaMiataBase OE Incl.Clips. Shims 1.82001-2005
MazdaMiataLS OE Incl.Clips. Shims 1.82001-2005
MazdaMiataMazdaspeed OE Incl.Clips. Shims 1.82004-2005
MazdaMiataSE OE Incl.Clips. Shims 1.82001-2003
MazdaMiataShinsen OE Incl.Clips. Shims 1.82003

Odgovara ovim vozilima

Recent posts

Zasloni RWD POWER

Trkaći zasloni za praćenje parametara motora
Read more
Dizalice i navozi

Najvažniji pomoćnik u garaži - dizalica!
Read more
Garrett Powermax za 1.9 TDI motore

Plug & Play rješenje za povećane performanse
Read more
Hladnjaci Races Motorsport

Nova evolucija Races intercoolera.
Read more
Sportski ovjes

Put do boljih voznih karakteristika: Kako odabrati pravi ovjes?
Read more
Garrett Powermax Fiat 500 Abarth

Powermax donosi više snage maloj raketi Fiata 500 Abarth.
Read more
Garrett Motion

Garrett Motion je globalni tehnološki lider u turbopunjenju, donoseći tehnologije razvijene u Formuli 1 jednosjedima ili klasičnim serijskim vozilima. 
Read more
Kacige BELL

Kako odabrati pravu kacigu od BELL Racing?
Read more
Filter zraka koji štedi novac i povećava performanse.

Zamjena filtera, koja povećava performanse, štedi vaš novac i ekologiju. Je li to uopće moguće?
Read more

Kategorije Proizvođači

Loading...