Dostava besplatna Kočnice DBA DBA Xtreme Performance stražnje kočione pločice DB2401XP | race-shop.hr Prikaži uvećano

*347 304   

DBA disc brakes aust

DBA Xtreme Performance stražnje kočione pločice DB2401XP

DBA Xtreme Performance kočione pločice: snažan početni zahvat i ujednačeno trenje u širokom temperaturnom rasponu. Za sportska vozila, dane na stazi, vuču teških tereta i nadograđena 4WD vozila.

Novi proizvod

Po narudžbi : 9kom

U vašem domu najkasnije: 19. 11.

159,80 € s PDV-om

DB2401XP   

9316391428127

Upit o proizvodu

Upit o proizvodu

DBA Xtreme Performance stražnje kočione pločice DB2401XP

DBA Xtreme Performance stražnje kočione pločice DB2401XP

DBA Xtreme Performance kočione pločice: snažan početni zahvat i ujednačeno trenje u širokom temperaturnom rasponu. Za sportska vozila, dane na stazi, vuču teških tereta i nadograđena 4WD vozila.

Pošaljite pitanje ovoj trgovini.

* Obavezna polja

  ili  Otkaži

Obavjestiti kad bude na lageru

DBA Xtreme Performance stražnje kočione pločice DB2401XP

DBA Xtreme Performance stražnje kočione pločice DB2401XP

Ako želite biti obaviješteni o dostupnosti proizvoda putem emaila, ispunite obrazac.

* obavezni podaci

  ili  Otkazati

DBA Xtreme Performance kočione pločice: snažan početni zahvat i ujednačeno trenje u širokom temperaturnom rasponu. Za sportska vozila, dane na stazi, vuču teških tereta i nadograđena 4WD vozila.

XTREME PERFORMANCE kočione pločice

XTREME PERFORMANCE (XP) kočione pločice namijenjene su vozačima koji zahtijevaju snažan početni zahvat i ujednačeno trenje u širokom temperaturnom rasponu. Smjesa XP idealna je za zahtjevne primjene u kojima je povišena razina trenja ključna za sigurno kočenje u ekstremnim uvjetima.

Preporučuju se za sportska cestovna vozila i policijska vozila za potjere, klupske dane na stazi, vuču teških tereta i nadograđena 4WD vozila.

Za optimalne performanse kočenja kombinirajte pločice XTREME PERFORMANCE s diskovima 4000 ili 5000 Series s utorima T3.

Kataloški brojevi XTREME PERFORMANCE imaju oznaku XP na kraju.

Tehnički podaci:

  • Visina: 59,6 mm
  • Širina: 99,8 mm
  • Debljina pločice: 13,8 mm
  • FMSI: 8458-D1347

Odgovara za:

  • Infiniti FX30D (2010–2013): 3.0 TD
  • Infiniti FX37 (2008–2013): 3.7
  • Infiniti FX50 (2008–2013): 5.0
  • Infiniti G37 (2008–2014): 3.7
  • Infiniti M30D (2010–2014): 3.0 TD
  • Infiniti M35h (2011–2014): 3.5 Hybrid
  • Infiniti M37 (2010–2014): 3.7
  • Infiniti Q50 (2016–2020): 3.0 Twin Turbo 304BHP
  • Infiniti Q50 Hybrid (2013–2020): 3.5 Hybrid 360BHP, 3.5 Hybrid 360BHP AWD
  • Infiniti Q60 (2013–2020): 3.7 S 320BHP
  • Infiniti Q60 Coupe (2016–2020): 2.0 Turbo 211BHP
  • Infiniti Q70 (2014–2020): 2.2 TD 170BHP, 3.0 TD 238BHP, 3.7 320BHP
  • Infiniti QX70 (2013–2017): 3.0 TD 238BHP, 5.0 390BHP
  • Nissan 370Z (2009–): 3.7 330BHP
  • Nissan 370Z Nismo (2009–): 3.7 355BHP
  • Nissan Skyline Coupe (V36) V36 (2007–2014): 3.7 Type-S

Ostavi komentar

Ostavi komentar







  ili  Poništi

Nema odgovora?
Postavite pitanje
Imate pitanje? Pronađite odgovor u raspravi.




MarkaModelTip
INFINITIFX30D3.0 TD (2010-2013)
INFINITIFX373.7 (2008-2013)
INFINITIFX505.0 (2008-2013)
INFINITIG373.7 (2008-2014)
INFINITIM30D3.0 TD (2010-2014)
INFINITIM35h3.5 Hybrid (2011-2014)
INFINITIM373.7 (2010-2014)
INFINITIQ503.0 Twin Turbo 304BHP (2016-2020)
INFINITIQ50 Hybrid3.5 Hybrid 360BHP (2013-2020)
INFINITIQ50 Hybrid3.5 Hybrid 360BHP AWD (2013-2020)
INFINITIQ603.7 S 320BHP (2013-2020)
INFINITIQ60 Coupe2.0 Turbo 211BHP (2016-2020)
INFINITIQ702.2 TD 170BHP (2014-2020)
INFINITIQ703.0 TD 238BHP (2014-2020)
INFINITIQ703.7 320BHP (2014-2020)
INFINITIQX703.0 TD 238BHP (2013-2017)
INFINITIQX705.0 390BHP (2013-2017)
NISSAN370Z3.7 330BHP (2009-2012)
NISSAN370Z3.7 330BHP (2012-)
NISSAN370Z Nismo3.7 355BHP (2009-)
NISSANSkyline Coupe (V36) V363.7 Type-S (2007-2014)

Odgovara ovim vozilima

Recent posts

Zasloni RWD POWER

Trkaći zasloni za praćenje parametara motora
Read more
Dizalice i navozi

Najvažniji pomoćnik u garaži - dizalica!
Read more
Garrett Powermax za 1.9 TDI motore

Plug & Play rješenje za povećane performanse
Read more
Hladnjaci Races Motorsport

Nova evolucija Races intercoolera.
Read more
Sportski ovjes

Put do boljih voznih karakteristika: Kako odabrati pravi ovjes?
Read more
Garrett Powermax Fiat 500 Abarth

Powermax donosi više snage maloj raketi Fiata 500 Abarth.
Read more
Garrett Motion

Garrett Motion je globalni tehnološki lider u turbopunjenju, donoseći tehnologije razvijene u Formuli 1 jednosjedima ili klasičnim serijskim vozilima. 
Read more
Kacige BELL

Kako odabrati pravu kacigu od BELL Racing?
Read more
Legalna modifikacija automobila? Kako to učiniti?

Kako poboljšati svoj automobil, a ne izgubiti tehničku dozvolu?
Read more

Kategorije Proizvođači

Loading...