*347 309   

DBA disc brakes aust

DBA Street Series prednje kočione pločice DB2400SS (keramičke)

DBA Street Series kočione pločice za zamjenu OE dijelova: dosežu ili nadmašuju originalnu opremu. Keramička ili polumetalna smjesa odabrana je prema primjeni.

Novi proizvod

Po narudžbi : 10+kom

U vašem domu najkasnije: 19. 11.

91,70 € s PDV-om

DB2400SS   

9316391453341

Upit o proizvodu

Upit o proizvodu

DBA Street Series prednje kočione pločice DB2400SS (keramičke)

DBA Street Series prednje kočione pločice DB2400SS (keramičke)

DBA Street Series kočione pločice za zamjenu OE dijelova: dosežu ili nadmašuju originalnu opremu. Keramička ili polumetalna smjesa odabrana je prema primjeni.

Pošaljite pitanje ovoj trgovini.

* Obavezna polja

  ili  Otkaži

Obavjestiti kad bude na lageru

DBA Street Series prednje kočione pločice DB2400SS (keramičke)

DBA Street Series prednje kočione pločice DB2400SS (keramičke)

Ako želite biti obaviješteni o dostupnosti proizvoda putem emaila, ispunite obrazac.

* obavezni podaci

  ili  Otkazati

DBA Street Series kočione pločice za zamjenu OE dijelova: dosežu ili nadmašuju originalnu opremu. Keramička ili polumetalna smjesa odabrana je prema primjeni.

STREET SERIES kočione pločice

STREET SERIES kočione pločice namijenjene su tržištu zamjenskih OE dijelova. Njihove performanse dosežu ili nadmašuju standarde originalne opreme, a savršeno se slažu s poznatim DBA kočionim diskovima STREET SERIES.

Opsežnim razvojem frikcijske smjese Street Series postignut je koeficijent trenja koji nadmašuje trenutačni tržišni prosjek. Zato asortiman nudi keramičke ili polumetalne smjese, odabrane prema primjeni i potrebnoj razini performansi.

Ključni ciljevi

  • Performanse kočenja na razini OE ili bolje
  • Najprikladnija frikcijska smjesa za svaku primjenu
  • Besprijekorna usklađenost s kočionim diskovima STREET SERIES

Preporučena uporaba

  • Svakodnevna vožnja osobnim automobilima
  • SUV vozila
  • Laka gospodarska vozila

Za bolji početni zahvat i kraće uhodavanje kombinirajte kočione pločice STREET SERIES s kočionim diskovima STREET SERIES.

Kataloški brojevi kočionih pločica STREET SERIES imaju oznaku SS na kraju.

Tehnički podaci:

  • Visina: 75,7 mm
  • Širina: 127,3 mm
  • Debljina pločice: 15,6 mm
  • FMSI: 8457-D1346

Odgovara za:

  • Infiniti FX30D (2010–2013): 3.0 TD
  • Infiniti FX37 (2008–2013): 3.7
  • Infiniti FX50 (2008–2013): 5.0
  • Infiniti G37 (2008–2014): 3.7
  • Infiniti M30D (2010–2014): 3.0 TD
  • Infiniti M35h (2011–2014): 3.5 Hybrid
  • Infiniti M37 (2010–2014): 3.7
  • Infiniti Q50 (2016–2020): 3.0 Twin Turbo 304BHP, 3.0 Twin Turbo 405BHP
  • Infiniti Q50 Hybrid (2013–2020): 3.5 Hybrid 360BHP, 3.5 Hybrid 360BHP AWD
  • Infiniti Q60 (2013–2020): 3.7 S 320BHP
  • Infiniti Q60 Coupe (2016–2020): 2.0 Turbo 211BHP, 3.0 Twin Turbo 304BHP, 3.0 Twin Turbo 405BHP
  • Infiniti Q70 (2014–2020): 2.2 TD 170BHP, 3.0 TD 238BHP, 3.7 320BHP
  • Infiniti QX70 (2013–2017): 3.0 TD 238BHP, 5.0 390BHP
  • Nissan 370Z (2009–): 3.7 330BHP
  • Nissan 370Z Nismo (2009–): 3.7 355BHP
  • Nissan Skyline Coupe (V36) V36 (2007–2014): 3.7 Type-S

Ostavi komentar

Ostavi komentar







  ili  Poništi

Nema odgovora?
Postavite pitanje
Imate pitanje? Pronađite odgovor u raspravi.




MarkaModelTip
INFINITIFX30D3.0 TD (2010-2013)
INFINITIFX373.7 (2008-2013)
INFINITIFX505.0 (2008-2013)
INFINITIG373.7 (2008-2014)
INFINITIM30D3.0 TD (2010-2014)
INFINITIM35h3.5 Hybrid (2011-2014)
INFINITIM373.7 (2010-2014)
INFINITIQ503.0 Twin Turbo 304BHP (2016-2020)
INFINITIQ503.0 Twin Turbo 405BHP (2016-2020)
INFINITIQ50 Hybrid3.5 Hybrid 360BHP (2013-2020)
INFINITIQ50 Hybrid3.5 Hybrid 360BHP AWD (2013-2020)
INFINITIQ603.7 S 320BHP (2013-2020)
INFINITIQ60 Coupe2.0 Turbo 211BHP (2016-2020)
INFINITIQ60 Coupe3.0 Twin Turbo 304BHP (2016-2020)
INFINITIQ60 Coupe3.0 Twin Turbo 405BHP (2016-2020)
INFINITIQ702.2 TD 170BHP (2014-2020)
INFINITIQ703.0 TD 238BHP (2014-2020)
INFINITIQ703.7 320BHP (2014-2020)
INFINITIQX703.0 TD 238BHP (2013-2017)
INFINITIQX705.0 390BHP (2013-2017)
NISSAN370Z3.7 330BHP (2009-2012)
NISSAN370Z3.7 330BHP (2012-)
NISSAN370Z Nismo3.7 355BHP (2009-)
NISSANSkyline Coupe (V36) V363.7 Type-S (2007-2014)

Odgovara ovim vozilima

Recent posts

Zasloni RWD POWER

Trkaći zasloni za praćenje parametara motora
Read more
Dizalice i navozi

Najvažniji pomoćnik u garaži - dizalica!
Read more
Garrett Powermax za 1.9 TDI motore

Plug & Play rješenje za povećane performanse
Read more
Hladnjaci Races Motorsport

Nova evolucija Races intercoolera.
Read more
Sportski ovjes

Put do boljih voznih karakteristika: Kako odabrati pravi ovjes?
Read more
Garrett Powermax Fiat 500 Abarth

Powermax donosi više snage maloj raketi Fiata 500 Abarth.
Read more
Garrett Motion

Garrett Motion je globalni tehnološki lider u turbopunjenju, donoseći tehnologije razvijene u Formuli 1 jednosjedima ili klasičnim serijskim vozilima. 
Read more
Kacige BELL

Kako odabrati pravu kacigu od BELL Racing?
Read more
Legalna modifikacija automobila? Kako to učiniti?

Kako poboljšati svoj automobil, a ne izgubiti tehničku dozvolu?
Read more

Kategorije Proizvođači

Loading...