Dostava besplatna Kočnice DBA DBA Xtreme Performance prednje kočione pločice DB2341XP | race-shop.hr Prikaži uvećano

*347 366   

DBA disc brakes aust

DBA Xtreme Performance prednje kočione pločice DB2341XP

DBA Xtreme Performance kočione pločice: snažan početni zahvat i ujednačeno trenje u širokom temperaturnom rasponu. Za sportska vozila, dane na stazi, vuču teških tereta i nadograđena 4WD vozila.

Novi proizvod

Po narudžbi : 6kom

U vašem domu najkasnije: 19. 11.

134,20 € s PDV-om

DB2341XP   

9316391439765

Upit o proizvodu

Upit o proizvodu

DBA Xtreme Performance prednje kočione pločice DB2341XP

DBA Xtreme Performance prednje kočione pločice DB2341XP

DBA Xtreme Performance kočione pločice: snažan početni zahvat i ujednačeno trenje u širokom temperaturnom rasponu. Za sportska vozila, dane na stazi, vuču teških tereta i nadograđena 4WD vozila.

Pošaljite pitanje ovoj trgovini.

* Obavezna polja

  ili  Otkaži

Obavjestiti kad bude na lageru

DBA Xtreme Performance prednje kočione pločice DB2341XP

DBA Xtreme Performance prednje kočione pločice DB2341XP

Ako želite biti obaviješteni o dostupnosti proizvoda putem emaila, ispunite obrazac.

* obavezni podaci

  ili  Otkazati

DBA Xtreme Performance kočione pločice: snažan početni zahvat i ujednačeno trenje u širokom temperaturnom rasponu. Za sportska vozila, dane na stazi, vuču teških tereta i nadograđena 4WD vozila.

XTREME PERFORMANCE kočione pločice

XTREME PERFORMANCE (XP) kočione pločice namijenjene su vozačima koji zahtijevaju snažan početni zahvat i ujednačeno trenje u širokom temperaturnom rasponu. Smjesa XP idealna je za zahtjevne primjene u kojima je povišena razina trenja ključna za sigurno kočenje u ekstremnim uvjetima.

Preporučuju se za sportska cestovna vozila i policijska vozila za potjere, klupske dane na stazi, vuču teških tereta i nadograđena 4WD vozila.

Za optimalne performanse kočenja kombinirajte pločice XTREME PERFORMANCE s diskovima 4000 ili 5000 Series s utorima T3.

Kataloški brojevi XTREME PERFORMANCE imaju oznaku XP na kraju.

Tehnički podaci:

  • Visina: 61,5 mm
  • Širina: 151,9 mm
  • Debljina pločice: 15,8 mm
  • FMSI: 8906-D1736/9154-D1736

Odgovara za:

  • CHEVROLET (Thailand) Colorado (2015–): 2.8 TD
  • HOLDEN (Thailand) Colorado (2015–): 2.8 TD
  • Infiniti Q50 (2013–2020): 2.0 Turbo 211BHP, 2.2 TD 170BHP
  • Infiniti Q50 Sport (2013–2020): 2.2 TD 170BHP
  • Infiniti Q60 Coupe (2016–2020): 2.0 Turbo 211BHP
  • Nissan X-Trail (2017–): 1.3 Turbo 160BHP, 1.7 TD 150BHP 4WD, 2.0 TD 177BHP
  • Nissan X-Trail 7 Seat (2014–): 1.6 TD 130BHP, 1.6 Turbo 163BHP
  • Renault Koleos 2 (2017–): 2.0 TD 175BHP 2WD, 2.0 TD 175BHP 4WD, 2.0 TD 190BHP 4WD

Ostavi komentar

Ostavi komentar







  ili  Poništi

Nema odgovora?
Postavite pitanje
Imate pitanje? Pronađite odgovor u raspravi.




MarkaModelTip
CHEVROLET (Thailand)Colorado2.8 TD (2015-)
HOLDEN (Thailand)Colorado2.8 TD (2015-)
INFINITIQ502.0 Turbo 211BHP (2014-2020)
INFINITIQ502.2 TD 170BHP (2013-2020)
INFINITIQ50 Sport2.2 TD 170BHP (2013-2020)
INFINITIQ60 Coupe2.0 Turbo 211BHP (2016-2020)
NISSANX-Trail1.3 Turbo 160BHP (2019-)
NISSANX-Trail1.7 TD 150BHP 4WD (2019-)
NISSANX-Trail2.0 TD 177BHP (2017-)
NISSANX-Trail 7 Seat1.6 TD 130BHP (2014-)
NISSANX-Trail 7 Seat1.6 Turbo 163BHP (2015-)
RENAULTKoleos 22.0 TD 175BHP 2WD (2017-)
RENAULTKoleos 22.0 TD 175BHP 4WD (2017-)
RENAULTKoleos 22.0 TD 190BHP 4WD (2019-)

Odgovara ovim vozilima

Recent posts

Zasloni RWD POWER

Trkaći zasloni za praćenje parametara motora
Read more
Dizalice i navozi

Najvažniji pomoćnik u garaži - dizalica!
Read more
Garrett Powermax za 1.9 TDI motore

Plug & Play rješenje za povećane performanse
Read more
Hladnjaci Races Motorsport

Nova evolucija Races intercoolera.
Read more
Sportski ovjes

Put do boljih voznih karakteristika: Kako odabrati pravi ovjes?
Read more
Garrett Powermax Fiat 500 Abarth

Powermax donosi više snage maloj raketi Fiata 500 Abarth.
Read more
Garrett Motion

Garrett Motion je globalni tehnološki lider u turbopunjenju, donoseći tehnologije razvijene u Formuli 1 jednosjedima ili klasičnim serijskim vozilima. 
Read more
Kacige BELL

Kako odabrati pravu kacigu od BELL Racing?
Read more
Legalna modifikacija automobila? Kako to učiniti?

Kako poboljšati svoj automobil, a ne izgubiti tehničku dozvolu?
Read more

Kategorije Proizvođači

Loading...