*347 372   

DBA disc brakes aust

DBA Street Series stražnje kočione pločice DB2340SS (keramičke)

DBA Street Series kočione pločice za zamjenu OE dijelova: dosežu ili nadmašuju originalnu opremu. Keramička ili polumetalna smjesa odabrana je prema primjeni.

Novi proizvod

Privremeno nedostupno

69,40 € s PDV-om

Nažalost, proizvod je privremeno nedostupan. Molimo odaberite drugi.

Upit o proizvodu

Upit o proizvodu

DBA Street Series stražnje kočione pločice DB2340SS (keramičke)

DBA Street Series stražnje kočione pločice DB2340SS (keramičke)

DBA Street Series kočione pločice za zamjenu OE dijelova: dosežu ili nadmašuju originalnu opremu. Keramička ili polumetalna smjesa odabrana je prema primjeni.

Pošaljite pitanje ovoj trgovini.

* Obavezna polja

  ili  Otkaži

Upozoriti kad bude dostupno

Obavjestiti kad bude na lageru

DBA Street Series stražnje kočione pločice DB2340SS (keramičke)

DBA Street Series stražnje kočione pločice DB2340SS (keramičke)

Ako želite biti obaviješteni o dostupnosti proizvoda putem emaila, ispunite obrazac.

* obavezni podaci

  ili  Otkazati

Za automatsko obavještavanje o dostupnosti proizvoda,
klik na "Obavijesti nakon dostupnosti proizvoda".

DB2340SS   

9316391453174

DBA Street Series kočione pločice za zamjenu OE dijelova: dosežu ili nadmašuju originalnu opremu. Keramička ili polumetalna smjesa odabrana je prema primjeni.

STREET SERIES kočione pločice

STREET SERIES kočione pločice namijenjene su tržištu zamjenskih OE dijelova. Njihove performanse dosežu ili nadmašuju standarde originalne opreme, a savršeno se slažu s poznatim DBA kočionim diskovima STREET SERIES.

Opsežnim razvojem frikcijske smjese Street Series postignut je koeficijent trenja koji nadmašuje trenutačni tržišni prosjek. Zato asortiman nudi keramičke ili polumetalne smjese, odabrane prema primjeni i potrebnoj razini performansi.

Ključni ciljevi

  • Performanse kočenja na razini OE ili bolje
  • Najprikladnija frikcijska smjesa za svaku primjenu
  • Besprijekorna usklađenost s kočionim diskovima STREET SERIES

Preporučena uporaba

  • Svakodnevna vožnja osobnim automobilima
  • SUV vozila
  • Laka gospodarska vozila

Za bolji početni zahvat i kraće uhodavanje kombinirajte kočione pločice STREET SERIES s kočionim diskovima STREET SERIES.

Kataloški brojevi kočionih pločica STREET SERIES imaju oznaku SS na kraju.

Tehnički podaci:

  • Visina: 39,2 mm
  • Širina: 105,4 mm
  • Debljina pločice: 13,6 mm
  • FMSI: 8501-D1393

Odgovara za:

  • Infiniti EX30D (2010–2013): 3.0 TD
  • Infiniti EX37 (2008–2013): 3.7
  • Infiniti G37 (2008–2014): 3.7
  • Infiniti M30D (2010–2014): 3.0 TD
  • Infiniti M35h (2011–2014): 3.5 Hybrid
  • Infiniti M37 (2010–2014): 3.7
  • Infiniti Q50 (2013–2020): 2.0 Turbo 211BHP, 2.2 TD 170BHP
  • Infiniti Q50 Sport (2013–2020): 2.2 TD 170BHP
  • Infiniti Q60 (2013–2020): 3.7 320BHP
  • Infiniti Q60 Coupe (2016–2020): 2.0 Turbo 211BHP
  • Infiniti Q70 (2014–2020): 2.2 TD 170BHP, 3.7 320BHP
  • Infiniti Q70 Hybrid (2014–2020): 3.5 Hybrid 360BHP
  • Infiniti QX50 (2013–2020): 3.0 TD 238BHP, 3.7 320BHP
  • Infiniti QX70 (2013–2017): 3.7 320BHP
  • Nissan Cube (2009–2011): 1.5 TD, 1.6
  • Nissan Juke (1st Gen) (2010–2019): 1.2 Turbo 115BHP, 1.5 TD 110BHP, 1.6 117BHP, 1.6 94BHP, 1.6 Turbo 190BHP, 1.6 Turbo 190BHP 4WD
  • Nissan Juke (1st Gen) Nismo (2013–2019): 1.6 Turbo 200BHP, 1.6 Turbo 200BHP 4WD
  • Nissan Juke (1st Gen) Nismo RS (2014–2019): 1.6 Turbo 214BHP 4WD, 1.6 Turbo 218BHP
  • Nissan Leaf (2010–): Electric
  • Nissan Murano Z51 (2008–2014): 2.5 TD, 3.5
  • Nissan NV200 (2014–): Electric
  • Nissan NV200 Combi (2014–): Electric
  • Nissan Pulsar (2014–2018): 1.2 Turbo 115BHP, 1.5 TD 110BHP, 1.6 Turbo 190BHP
  • Nissan Qashqai (J10) (2006–2014): 1.5 TD 106BHP, 1.6 114BHP, 1.6 TD 130BHP, 2.0 141BHP, 2.0 TD 150BHP
  • Nissan Qashqai +2 (2009–2014): 1.5 TD 106BHP, 1.6 114BHP, 1.6 TD 130BHP, 2.0 141BHP, 2.0 141BHP 4WD, 2.0 TD 150BHP
  • Nissan Skyline (V36) V36 (2006–2014): 2.5, 2.5 Type-S, 3.5, 3.5 Type-S, 3.7, 3.7 Type-S
  • Nissan Skyline Coupe (V36) V36 (2007–2014): 3.7, 3.7 Type-P
  • Nissan Tiida (2007–2012): 1.5, 1.5 TD, 1.6, 1.8
  • Nissan X-Trail (2007–2013): 2.0, 2.0 TD, 2.5
  • Renault Koleos (2008–2015): 2.0 TD 150BHP, 2.0 TD 175BHP
  • Suzuki Grand Vitara (2006–2015): 1.9 TD T-44, 2.4 TDA4

Ostavi komentar

Ostavi komentar







  ili  Poništi

Nema odgovora?
Postavite pitanje
Imate pitanje? Pronađite odgovor u raspravi.




MarkaModelTip
INFINITIEX30D3.0 TD (2010-2013)
INFINITIEX373.7 (2008-2013)
INFINITIG373.7 (2008-2014)
INFINITIM30D3.0 TD (2010-2014)
INFINITIM35h3.5 Hybrid (2011-2014)
INFINITIM373.7 (2010-2014)
INFINITIQ502.0 Turbo 211BHP (2014-2020)
INFINITIQ502.2 TD 170BHP (2013-2020)
INFINITIQ50 Sport2.2 TD 170BHP (2013-2020)
INFINITIQ603.7 320BHP (2013-2020)
INFINITIQ60 Coupe2.0 Turbo 211BHP (2016-2020)
INFINITIQ702.2 TD 170BHP (2014-2020)
INFINITIQ703.7 320BHP (2014-2020)
INFINITIQ70 Hybrid3.5 Hybrid 360BHP (2014-2020)
INFINITIQX503.0 TD 238BHP (2013-2020)
INFINITIQX503.7 320BHP (2013-2020)
INFINITIQX703.7 320BHP (2013-2017)
NISSANCube1.5 TD (2009-2011)
NISSANCube1.6 (2009-2011)
NISSANJuke (1st Gen)1.2 Turbo 115BHP (2014-2019)
NISSANJuke (1st Gen)1.5 TD 110BHP (2010-2019)
NISSANJuke (1st Gen)1.6 117BHP (2010-2019)
NISSANJuke (1st Gen)1.6 94BHP (2013-2019)
NISSANJuke (1st Gen)1.6 Turbo 190BHP (2010-2019)
NISSANJuke (1st Gen)1.6 Turbo 190BHP 4WD (2010-2019)
NISSANJuke (1st Gen) Nismo1.6 Turbo 200BHP (2013-2019)
NISSANJuke (1st Gen) Nismo1.6 Turbo 200BHP 4WD (2013-2019)
NISSANJuke (1st Gen) Nismo RS1.6 Turbo 214BHP 4WD (2014-2019)
NISSANJuke (1st Gen) Nismo RS1.6 Turbo 218BHP (2014-2019)
NISSANLeafElectric (2010-2013)
NISSANLeafElectric (2013-2014)
NISSANLeafElectric (2014-2017)
NISSANLeafElectric (2017-)
NISSANMurano Z512.5 TD (2010-2014)
NISSANMurano Z513.5 (2008-2014)
NISSANNV200 CombiElectric (2014-)
NISSANNV200Electric (2014-)
NISSANPulsar1.2 Turbo 115BHP (2014-2018)
NISSANPulsar1.5 TD 110BHP (2014-2018)
NISSANPulsar1.6 Turbo 190BHP (2015-2018)
NISSANQashqai (J10)1.5 TD 106BHP (2006-2014)
NISSANQashqai (J10)1.6 114BHP (2006-2014)
NISSANQashqai (J10)1.6 TD 130BHP (2011-2014)
NISSANQashqai (J10)2.0 141BHP (2006-2014)
NISSANQashqai (J10)2.0 TD 150BHP (2006-2011)
NISSANQashqai +21.5 TD 106BHP (2009-2014)
NISSANQashqai +21.6 114BHP (2009-2014)
NISSANQashqai +21.6 TD 130BHP (2011-2014)
NISSANQashqai +22.0 141BHP (2009-2014)
NISSANQashqai +22.0 141BHP 4WD (2009-2014)
NISSANQashqai +22.0 TD 150BHP (2009-2011)
NISSANSkyline (V36) V362.5 (2006-2014)
NISSANSkyline (V36) V362.5 Type-S (2006-2014)
NISSANSkyline (V36) V363.5 (2006-2008)
NISSANSkyline (V36) V363.5 Type-S (2006-2008)
NISSANSkyline (V36) V363.7 (2007-2014)
NISSANSkyline (V36) V363.7 Type-S (2007-2014)
NISSANSkyline Coupe (V36) V363.7 (2007-2014)
NISSANSkyline Coupe (V36) V363.7 Type-P (2007-2014)
NISSANTiida1.5 (2007-2012)
NISSANTiida1.5 TD (2007-2012)
NISSANTiida1.6 (2007-2012)
NISSANTiida1.8 (2007-2012)
NISSANX-Trail2.0 (2007-2010)
NISSANX-Trail2.0 (2010-2013)
NISSANX-Trail2.0 TD (2007-2010)
NISSANX-Trail2.0 TD (2010-2013)
NISSANX-Trail2.5 (2007-2010)
NISSANX-Trail2.5 (2010-2013)
RENAULTKoleos2.0 TD 150BHP (2008-2015)
RENAULTKoleos2.0 TD 175BHP (2008-2015)
SUZUKIGrand Vitara1.9 TD T-44 (2006-2015)
SUZUKIGrand Vitara2.4 TDA4 (2008-2015)

Odgovara ovim vozilima

Recent posts

Zasloni RWD POWER

Trkaći zasloni za praćenje parametara motora
Read more
Dizalice i navozi

Najvažniji pomoćnik u garaži - dizalica!
Read more
Garrett Powermax za 1.9 TDI motore

Plug & Play rješenje za povećane performanse
Read more
Hladnjaci Races Motorsport

Nova evolucija Races intercoolera.
Read more
Sportski ovjes

Put do boljih voznih karakteristika: Kako odabrati pravi ovjes?
Read more
Garrett Powermax Fiat 500 Abarth

Powermax donosi više snage maloj raketi Fiata 500 Abarth.
Read more
Garrett Motion

Garrett Motion je globalni tehnološki lider u turbopunjenju, donoseći tehnologije razvijene u Formuli 1 jednosjedima ili klasičnim serijskim vozilima. 
Read more
Kacige BELL

Kako odabrati pravu kacigu od BELL Racing?
Read more
Legalna modifikacija automobila? Kako to učiniti?

Kako poboljšati svoj automobil, a ne izgubiti tehničku dozvolu?
Read more

Kategorije Proizvođači

Loading...