Dostava besplatna Kočnice DBA DBA Xtreme Performance prednje kočione pločice DB1923XP | race-shop.hr Prikaži uvećano

*347 698   

DBA disc brakes aust

DBA Xtreme Performance prednje kočione pločice DB1923XP

DBA Xtreme Performance kočione pločice: snažan početni zahvat i ujednačeno trenje u širokom temperaturnom rasponu. Za sportska vozila, dane na stazi, vuču teških tereta i nadograđena 4WD vozila.

Novi proizvod

Po narudžbi : 10+kom

U vašem domu najkasnije: 1. 12.

167,40 € s PDV-om

DB1923XP   

9316391494139

Upit o proizvodu

Upit o proizvodu

DBA Xtreme Performance prednje kočione pločice DB1923XP

DBA Xtreme Performance prednje kočione pločice DB1923XP

DBA Xtreme Performance kočione pločice: snažan početni zahvat i ujednačeno trenje u širokom temperaturnom rasponu. Za sportska vozila, dane na stazi, vuču teških tereta i nadograđena 4WD vozila.

Pošaljite pitanje ovoj trgovini.

* Obavezna polja

  ili  Otkaži

Upozoriti kad bude dostupno

Obavjestiti kad bude na lageru

DBA Xtreme Performance prednje kočione pločice DB1923XP

DBA Xtreme Performance prednje kočione pločice DB1923XP

Ako želite biti obaviješteni o dostupnosti proizvoda putem emaila, ispunite obrazac.

* obavezni podaci

  ili  Otkazati

DBA Xtreme Performance kočione pločice: snažan početni zahvat i ujednačeno trenje u širokom temperaturnom rasponu. Za sportska vozila, dane na stazi, vuču teških tereta i nadograđena 4WD vozila.

XTREME PERFORMANCE kočione pločice

XTREME PERFORMANCE (XP) kočione pločice namijenjene su vozačima koji zahtijevaju snažan početni zahvat i ujednačeno trenje u širokom temperaturnom rasponu. Smjesa XP idealna je za zahtjevne primjene u kojima je povišena razina trenja ključna za sigurno kočenje u ekstremnim uvjetima.

Preporučuju se za sportska cestovna vozila i policijska vozila za potjere, klupske dane na stazi, vuču teških tereta i nadograđena 4WD vozila.

Za optimalne performanse kočenja kombinirajte pločice XTREME PERFORMANCE s diskovima 4000 ili 5000 Series s utorima T3.

Kataloški brojevi XTREME PERFORMANCE imaju oznaku XP na kraju.

Tehnički podaci:

  • Visina: 52 mm
  • Širina: 136,9 mm
  • Debljina pločice: 17,6 mm

Odgovara za:

  • Citroën Berlingo (2001–2008): 1.1, 1.4, 1.6 TD, 1.9 D, 2.0 TD
  • Citroën Berlingo First (2008–2018): 1.4, 1.6 TD 75BHP
  • Citroën Berlingo Multispace (2001–2008): 1.4, 1.6, 1.6 D 75BHP, 1.6 D 92BHP, 1.9 D, 2.0 D
  • Citroën C-Elysee (2012–): 1.2 72BHP, 1.6 117BHP, 1.6 TD 92BHP
  • Citroën C2 (2003–2010): 1.4 TD, 1.4 TD 68BHP, 1.6 110BHP VTR, 1.6 125BHP VTS, 1.6 TD 110BHP
  • Citroën C3 (2003–): 1.0, 1.1, 1.2, 1.2 68BHP, 1.2 82BHP, 1.2 Turbo 110BHP, 1.4, 1.4 TD, 1.6 TD 100BHP, 1.6 TD 75BHP, 1.6 TD 92BHP
  • Citroën C3 Aircross (2017–): 1.2 82BHP, 1.2 Turbo 110BHP, 1.2 Turbo 130BHP, 1.6 TD 100BHP, 1.6 TD 120BHP
  • Citroën C3 Picasso (2009–2017): 1.4, 1.6 TD 90BHP
  • Citroën C4 (2004–2010): 1.4, 1.6, 1.6 TD 110BHP, 1.6 TD 92BHP
  • Citroën C4 Cactus (2014–): 1.2 82BHP, 1.2 Turbo 110BHP, 1.2 Turbo 130BHP, 1.5 TD 100BHP, 1.5 TD 120BHP, 1.6 TD Hybrid 92BHP
  • Citroën DS3 (2010–2015): 1.2 81BHP, 1.2 Turbo 110BHP, 1.4 95BHP, 1.4 TD 70BHP, 1.6 120BHP, 1.6 TD 110BHP, 1.6 TD 120BHP, 1.6 TD 90BHP
  • Citroën Xsara (2000–2005): 1.4, 1.4 TD, 1.6, 2.0 TD 90BHP
  • Citroën Xsara Enterprise (2003–2006): 2.0 D
  • Citroën Xsara Estate (2000–2005): 1.4, 1.6, 2.0 TD 90BHP
  • Citroën Xsara Picasso (2000–2010): 1.6, 1.6 TD 92BHP, 1.8, 2.0, 2.0 TD
  • DS DS3 (2015–2019): 1.2 82BHP, 1.2 Turbo 110BHP, 1.2 Turbo 130BHP, 1.6 TD 100BHP, 1.6 TD 120BHP, 1.6 TD 75BHP, 1.6 Turbo 165BHP
  • Opel Corsa (F) (2020–): 1.2 75BHP Electric Handbrake, 1.2 75BHP Manual Handbrake, 1.2 Turbo 100BHP Electric Handbrake, 1.2 Turbo 100BHP Manual Handbrake, 1.2 Turbo 130BHP Electric Handbrake, 1.2 Turbo 130BHP Manual Handbrake, 1.5 TD 102BHP Electric Handbrake, 1.5 TD 102BHP Manual Handbrake
  • Opel Corsa-E (F) (2020–): Electric 136BHP Electric Handbrake
  • Opel Crossland X (2017–): 1.2 81BHP, 1.2 Turbo 110BHP, 1.2 Turbo 130BHP, 1.5 TD 100BHP, 1.5 TD 120BHP, 1.6 TD 100BHP, 1.6 TD 120BHP
  • Peugeot 1007 (2005–2009): 1.4, 1.4 TD, 1.6
  • Peugeot 2008 (2013–2017): 1.2 82BHP, 1.2 Turbo 110BHP, 1.2 Turbo 130BHP, 1.4 TD 68BHP, 1.6 100BHP, 1.6 120BHP, 1.6 TD 115BHP, 1.6 TD 92BHP
  • Peugeot 2008 SUV (2017–2019): 1.2 82BHP, 1.2 Turbo 110BHP, 1.2 Turbo 130BHP, 1.6 TD 100BHP, 1.6 TD 120BHP, 1.6 TD 75BHP
  • Peugeot 2008 SUV (Mk2) (2019–): 1.2 Turbo 100BHP Electric Handbrake, 1.2 Turbo 100BHP Manual Handbrake, 1.2 Turbo 130BHP Electric Handbrake, 1.2 Turbo 130BHP Manual Handbrake, 1.5 TD 100BHP Electric Handbrake, 1.5 TD 100BHP Manual Handbrake, 1.5 TD 136BHP Electric Handbrake, 1.5 TD 136BHP Manual Handbrake, Electric 136BHP Electric Handbrake, Electric 136BHP Manual Handbrake
  • Peugeot 206 (2000–2011): 1.4, 1.6, 1.6 TD, 2.0 136BHP, 2.0 TD
  • Peugeot 206CC (2001–2007): 1.6 Disc offset 34mm, 1.6 TD, 2.0 Disc offset 34mm
  • Peugeot 207 (2006–2012): 1.4, 1.4 88BHP, 1.4 TD, 1.6 TD 90BHP
  • Peugeot 207 Van (2007–2016): 1.4, 1.4 TD
  • Peugeot 208 (Mk1) (2012–2019): 1.0 68BHP, 1.2 82BHP, 1.2 Turbo 110BHP, 1.4 95BHP, 1.4 TD 68BHP, 1.6 120BHP, 1.6 TD 100BHP, 1.6 TD 75BHP
  • Peugeot 208 (Mk2) (2019–): 1.2 Turbo 128BHP Electric Handbrake, 1.2 Turbo 74BHP Manual Handbrake, 1.2 Turbo 99BHP Electric Handbrake, 1.2 Turbo 99BHP Manual Handbrake, 1.5 TD 99BHP Electric Handbrake, 1.5 TD 99BHP Manual Handbrake, Electric 136BHP Electric Handbrake, Electric 136BHP Manual Handbrake
  • Peugeot 301 (2012–): 1.2, 1.6, 1.6 TD
  • Peugeot 307 (2001–2008): 1.4, 1.4 TD, 1.6, 1.6 TD, 2.0 TD 90BHP
  • Peugeot Partner (2000–2008): 1.1, 1.4, 1.6 TD 75BHP, 1.6 TD 90BHP, 1.9 D, 2.0 TD
  • Peugeot Partner Combi (2003–2008): 1.4, 1.6, 1.6 TD, 1.9 D, 2.0 TD
  • Vauxhall Corsa (F) (2020–): 1.2 75BHP Electric Handbrake, 1.2 75BHP Manual Handbrake, 1.2 Turbo 100BHP Electric Handbrake, 1.2 Turbo 100BHP Manual Handbrake, 1.2 Turbo 130BHP Electric Handbrake, 1.2 Turbo 130BHP Manual Handbrake, 1.5 TD 102BHP Electric Handbrake, 1.5 TD 102BHP Manual Handbrake
  • Vauxhall Corsa-E (F) (2020–): Electric 136BHP Electric Handbrake
  • Vauxhall Crossland X (2017–): 1.2 81BHP, 1.2 Turbo 110BHP, 1.2 Turbo 130BHP, 1.5 TD 100BHP, 1.5 TD 120BHP, 1.6 TD 100BHP, 1.6 TD 120BHP

Ostavi komentar

Ostavi komentar







  ili  Poništi

Nema odgovora?
Postavite pitanje
Imate pitanje? Pronađite odgovor u raspravi.




MarkaModelTip
CITROENBerlingo1.1 (2001-2008)
CITROENBerlingo1.4 (2001-2008)
CITROENBerlingo1.6 TD (2005-2008)
CITROENBerlingo1.9 D (2001-2008)
CITROENBerlingo2.0 TD (2001-2008)
CITROENBerlingo First1.4 (2008-2018)
CITROENBerlingo First1.6 TD 75BHP (2008-2018)
CITROENBerlingo Multispace1.4 (2001-2008)
CITROENBerlingo Multispace1.6 (2001-2008)
CITROENBerlingo Multispace1.6 D 75BHP (2005-2008)
CITROENBerlingo Multispace1.6 D 92BHP (2005-2008)
CITROENBerlingo Multispace1.9 D (2001-2005)
CITROENBerlingo Multispace2.0 D (2002-2005)
CITROENC-Elysee1.2 72BHP (2012-)
CITROENC-Elysee1.6 117BHP (2012-)
CITROENC-Elysee1.6 TD 92BHP (2012-)
CITROENC21.4 TD (2005-2010)
CITROENC21.4 TD 68BHP (2006-2009)
CITROENC21.6 110BHP VTR (2003-2009)
CITROENC21.6 125BHP VTS (2005-2009)
CITROENC21.6 TD 110BHP (2005-2009)
CITROENC31.0 (2013-2016)
CITROENC31.1 (2009-2016)
CITROENC31.2 (2013-2016)
CITROENC31.2 68BHP (2016-)
CITROENC31.2 82BHP (2016-)
CITROENC31.2 Turbo 110BHP (2016-2018)
CITROENC31.2 Turbo 110BHP (2018-)
CITROENC31.4 (2003-2009)
CITROENC31.4 (2009-2016)
CITROENC31.4 TD (2009-2016)
CITROENC31.6 TD 100BHP (2016-2018)
CITROENC31.6 TD 100BHP (2018-)
CITROENC31.6 TD 75BHP (2016-)
CITROENC31.6 TD 92BHP (2005-2009)
CITROENC31.6 TD 92BHP (2009-2016)
CITROENC3 Aircross1.2 82BHP (2017-2018)
CITROENC3 Aircross1.2 82BHP (2018-)
CITROENC3 Aircross1.2 Turbo 110BHP (2017-2018)
CITROENC3 Aircross1.2 Turbo 110BHP (2018-)
CITROENC3 Aircross1.2 Turbo 130BHP (2017-2018)
CITROENC3 Aircross1.2 Turbo 130BHP (2018-)
CITROENC3 Aircross1.6 TD 100BHP (2017-2018)
CITROENC3 Aircross1.6 TD 100BHP (2018-)
CITROENC3 Aircross1.6 TD 120BHP (2017-2018)
CITROENC3 Aircross1.6 TD 120BHP (2018-)
CITROENC3 Picasso1.4 (2009-2012)
CITROENC3 Picasso1.6 TD 90BHP (2009-2017)
CITROENC41.4 (2004-2010)
CITROENC41.6 (2004-2010)
CITROENC41.6 TD 110BHP (2004-2010)
CITROENC41.6 TD 92BHP (2004-2010)
CITROENC4 Cactus1.2 82BHP (2014-2018)
CITROENC4 Cactus1.2 Turbo 110BHP (2014-2018)
CITROENC4 Cactus1.2 Turbo 110BHP (2018-)
CITROENC4 Cactus1.2 Turbo 130BHP (2018-)
CITROENC4 Cactus1.5 TD 100BHP (2018-)
CITROENC4 Cactus1.5 TD 120BHP (2018-)
CITROENC4 Cactus1.6 TD Hybrid 92BHP (2014-2018)
CITROENDS31.2 81BHP (2013-2015)
CITROENDS31.2 Turbo 110BHP (2014-2015)
CITROENDS31.4 95BHP (2010-2013)
CITROENDS31.4 TD 70BHP (2010-2015)
CITROENDS31.6 120BHP (2010-2015)
CITROENDS31.6 TD 110BHP (2010-2015)
CITROENDS31.6 TD 120BHP (2014-2015)
CITROENDS31.6 TD 90BHP (2010-2015)
CITROENXsara1.4 (2000-2005)
CITROENXsara1.4 TD (2003-2005)
CITROENXsara1.6 (2000-2005)
CITROENXsara2.0 TD 90BHP (2000-2005)
CITROENXsara Enterprise2.0 D (2003-2006)
CITROENXsara Estate1.4 (2000-2001)
CITROENXsara Estate1.6 (2000-2005)
CITROENXsara Estate2.0 TD 90BHP (2000-2005)
CITROENXsara Picasso1.6 (2000-2010)
CITROENXsara Picasso1.6 TD 92BHP (2004-2010)
CITROENXsara Picasso1.8 (2000-2005)
CITROENXsara Picasso2.0 (2003-2010)
CITROENXsara Picasso2.0 TD (2000-2005)
DSDS31.2 82BHP (2015-2019)
DSDS31.2 Turbo 110BHP (2015-2019)
DSDS31.2 Turbo 130BHP (2015-2019)
DSDS31.6 TD 100BHP (2015-2019)
DSDS31.6 TD 120BHP (2015-2019)
DSDS31.6 TD 75BHP (2015-2019)
DSDS31.6 Turbo 165BHP (2015-2019)
OPELCorsa (F)1.2 75BHP Electric Handbrake (2020-)
OPELCorsa (F)1.2 75BHP Manual Handbrake (2020-)
OPELCorsa (F)1.2 Turbo 100BHP Electric Handbrake (2020-)
OPELCorsa (F)1.2 Turbo 100BHP Manual Handbrake (2020-)
OPELCorsa (F)1.2 Turbo 130BHP Electric Handbrake (2020-)
OPELCorsa (F)1.2 Turbo 130BHP Manual Handbrake (2020-)
OPELCorsa (F)1.5 TD 102BHP Electric Handbrake (2020-)
OPELCorsa (F)1.5 TD 102BHP Manual Handbrake (2020-)
OPELCorsa-E (F)Electric 136BHP Electric Handbrake (2020-)
OPELCrossland X1.2 81BHP (2017-2018)
OPELCrossland X1.2 81BHP (2018-)
OPELCrossland X1.2 Turbo 110BHP (2017-2018)
OPELCrossland X1.2 Turbo 110BHP (2018-)
OPELCrossland X1.2 Turbo 130BHP (2017-2018)
OPELCrossland X1.2 Turbo 130BHP (2018-)
OPELCrossland X1.5 TD 100BHP (2018-)
OPELCrossland X1.5 TD 120BHP (2018-)
OPELCrossland X1.6 TD 100BHP (2017-2018)
OPELCrossland X1.6 TD 120BHP (2017-2018)
PEUGEOT10071.4 (2005-2009)
PEUGEOT10071.4 TD (2005-2009)
PEUGEOT10071.6 (2005-2009)
PEUGEOT20081.2 82BHP (2013-2017)
PEUGEOT20081.2 Turbo 110BHP (2015-2017)
PEUGEOT20081.2 Turbo 130BHP (2015-2017)
PEUGEOT20081.4 TD 68BHP (2013-2017)
PEUGEOT20081.6 100BHP (2015-2017)
PEUGEOT20081.6 120BHP (2013-2017)
PEUGEOT20081.6 TD 115BHP (2013-2017)
PEUGEOT20081.6 TD 92BHP (2013-2017)
PEUGEOT2008 SUV (Mk2)1.2 Turbo 100BHP Electric Handbrake (2019-)
PEUGEOT2008 SUV (Mk2)1.2 Turbo 100BHP Manual Handbrake (2019-)
PEUGEOT2008 SUV (Mk2)1.2 Turbo 130BHP Electric Handbrake (2019-)
PEUGEOT2008 SUV (Mk2)1.2 Turbo 130BHP Manual Handbrake (2019-)
PEUGEOT2008 SUV (Mk2)1.5 TD 100BHP Electric Handbrake (2019-)
PEUGEOT2008 SUV (Mk2)1.5 TD 100BHP Manual Handbrake (2019-)
PEUGEOT2008 SUV (Mk2)1.5 TD 136BHP Electric Handbrake (2019-)
PEUGEOT2008 SUV (Mk2)1.5 TD 136BHP Manual Handbrake (2019-)
PEUGEOT2008 SUV (Mk2)Electric 136BHP Electric Handbrake (2019-)
PEUGEOT2008 SUV (Mk2)Electric 136BHP Manual Handbrake (2019-)
PEUGEOT2008 SUV1.2 82BHP (2017-2018)
PEUGEOT2008 SUV1.2 82BHP (2018-2019)
PEUGEOT2008 SUV1.2 Turbo 110BHP (2017-2018)
PEUGEOT2008 SUV1.2 Turbo 110BHP (2018-2019)
PEUGEOT2008 SUV1.2 Turbo 130BHP (2017-2018)
PEUGEOT2008 SUV1.2 Turbo 130BHP (2018-2019)
PEUGEOT2008 SUV1.6 TD 100BHP (2017-2018)
PEUGEOT2008 SUV1.6 TD 100BHP (2018-2019)
PEUGEOT2008 SUV1.6 TD 120BHP (2017-2018)
PEUGEOT2008 SUV1.6 TD 120BHP (2018-2019)
PEUGEOT2008 SUV1.6 TD 75BHP (2017-2018)
PEUGEOT2008 SUV1.6 TD 75BHP (2018-2019)
PEUGEOT2061.4 (2003-2011)
PEUGEOT2061.6 (2000-2011)
PEUGEOT2061.6 TD (2005-2011)
PEUGEOT2062.0 136BHP (2000-2011)
PEUGEOT2062.0 TD (2000-2011)
PEUGEOT206CC1.6 Disc offset 34mm (2001-2007)
PEUGEOT206CC1.6 TD (2005-2007)
PEUGEOT206CC2.0 Disc offset 34mm (2001-2007)
PEUGEOT2071.4 (2006-2012)
PEUGEOT2071.4 88BHP (2006-2012)
PEUGEOT2071.4 TD (2006-2012)
PEUGEOT2071.6 TD 90BHP (2006-2012)
PEUGEOT207 Van1.4 (2007-2008)
PEUGEOT207 Van1.4 TD (2007-2016)
PEUGEOT208 (Mk1)1.0 68BHP (2012-2019)
PEUGEOT208 (Mk1)1.2 82BHP (2012-2019)
PEUGEOT208 (Mk1)1.2 Turbo 110BHP (2013-2019)
PEUGEOT208 (Mk1)1.4 95BHP (2012-2019)
PEUGEOT208 (Mk1)1.4 TD 68BHP (2012-2019)
PEUGEOT208 (Mk1)1.6 120BHP (2012-2019)
PEUGEOT208 (Mk1)1.6 TD 100BHP (2015-2019)
PEUGEOT208 (Mk1)1.6 TD 75BHP (2012-2019)
PEUGEOT208 (Mk2)1.2 Turbo 128BHP Electric Handbrake (2019-)
PEUGEOT208 (Mk2)1.2 Turbo 74BHP Manual Handbrake (2019-)
PEUGEOT208 (Mk2)1.2 Turbo 99BHP Electric Handbrake (2019-)
PEUGEOT208 (Mk2)1.2 Turbo 99BHP Manual Handbrake (2019-)
PEUGEOT208 (Mk2)1.5 TD 99BHP Electric Handbrake (2019-)
PEUGEOT208 (Mk2)1.5 TD 99BHP Manual Handbrake (2019-)
PEUGEOT208 (Mk2)Electric 136BHP Electric Handbrake (2019-)
PEUGEOT208 (Mk2)Electric 136BHP Manual Handbrake (2019-)
PEUGEOT3011.2 (2012-)
PEUGEOT3011.6 (2012-)
PEUGEOT3011.6 TD (2012-)
PEUGEOT3071.4 (2001-2008)
PEUGEOT3071.4 TD (2001-2008)
PEUGEOT3071.6 (2001-2008)
PEUGEOT3071.6 TD (2005-2008)
PEUGEOT3072.0 TD 90BHP (2001-2008)
PEUGEOTPartner1.1 (2001-2006)
PEUGEOTPartner1.4 (2001-2006)
PEUGEOTPartner1.4 (2006-2008)
PEUGEOTPartner1.6 TD 75BHP (2006-2008)
PEUGEOTPartner1.6 TD 90BHP (2006-2008)
PEUGEOTPartner1.9 D (2001-2006)
PEUGEOTPartner2.0 TD (2000-2006)
PEUGEOTPartner Combi1.4 (2003-2008)
PEUGEOTPartner Combi1.6 (2003-2008)
PEUGEOTPartner Combi1.6 TD (2006-2008)
PEUGEOTPartner Combi1.9 D (2003-2008)
PEUGEOTPartner Combi2.0 TD (2003-2008)
VAUXHALLCorsa (F)1.2 75BHP Electric Handbrake (2020-)
VAUXHALLCorsa (F)1.2 75BHP Manual Handbrake (2020-)
VAUXHALLCorsa (F)1.2 Turbo 100BHP Electric Handbrake (2020-)
VAUXHALLCorsa (F)1.2 Turbo 100BHP Manual Handbrake (2020-)
VAUXHALLCorsa (F)1.2 Turbo 130BHP Electric Handbrake (2020-)
VAUXHALLCorsa (F)1.2 Turbo 130BHP Manual Handbrake (2020-)
VAUXHALLCorsa (F)1.5 TD 102BHP Electric Handbrake (2020-)
VAUXHALLCorsa (F)1.5 TD 102BHP Manual Handbrake (2020-)
VAUXHALLCorsa-E (F)Electric 136BHP Electric Handbrake (2020-)
VAUXHALLCrossland X1.2 81BHP (2017-2018)
VAUXHALLCrossland X1.2 81BHP (2018-)
VAUXHALLCrossland X1.2 Turbo 110BHP (2017-2018)
VAUXHALLCrossland X1.2 Turbo 110BHP (2018-)
VAUXHALLCrossland X1.2 Turbo 130BHP (2017-2018)
VAUXHALLCrossland X1.2 Turbo 130BHP (2018-)
VAUXHALLCrossland X1.5 TD 100BHP (2018-)
VAUXHALLCrossland X1.5 TD 120BHP (2018-)
VAUXHALLCrossland X1.6 TD 100BHP (2017-2019)
VAUXHALLCrossland X1.6 TD 120BHP (2017-2019)

Odgovara ovim vozilima

Recent posts

Zasloni RWD POWER

Trkaći zasloni za praćenje parametara motora
Read more
Dizalice i navozi

Najvažniji pomoćnik u garaži - dizalica!
Read more
Garrett Powermax za 1.9 TDI motore

Plug & Play rješenje za povećane performanse
Read more
Hladnjaci Races Motorsport

Nova evolucija Races intercoolera.
Read more
Sportski ovjes

Put do boljih voznih karakteristika: Kako odabrati pravi ovjes?
Read more
Garrett Powermax Fiat 500 Abarth

Powermax donosi više snage maloj raketi Fiata 500 Abarth.
Read more
Garrett Motion

Garrett Motion je globalni tehnološki lider u turbopunjenju, donoseći tehnologije razvijene u Formuli 1 jednosjedima ili klasičnim serijskim vozilima. 
Read more
Kacige BELL

Kako odabrati pravu kacigu od BELL Racing?
Read more
Legalna modifikacija automobila? Kako to učiniti?

Kako poboljšati svoj automobil, a ne izgubiti tehničku dozvolu?
Read more

Kategorije Proizvođači

Loading...