*36 259   

DBA disc brakes aust

DBA Street Series stražnji kočioni diskovi DBA2273 (Ø 247 mm, 2 kom)

DBA Street Series kočioni diskovi: izravna zamjena za OE diskove na vozilima za svakodnevnu vožnju, lakim gospodarskim vozilima i SUV vozilima. Izrađeni na temelju više od 40 godina DBA iskustva u kočnim sustavima.

Novi proizvod

Po narudžbi : 10+kom

U vašem domu najkasnije: 8. 12.

94,70 € s PDV-om

DBA2273   

9316391378620

Upit o proizvodu

Upit o proizvodu

DBA Street Series stražnji kočioni diskovi DBA2273 (Ø 247 mm, 2 kom)

DBA Street Series stražnji kočioni diskovi DBA2273 (Ø 247 mm, 2 kom)

DBA Street Series kočioni diskovi: izravna zamjena za OE diskove na vozilima za svakodnevnu vožnju, lakim gospodarskim vozilima i SUV vozilima. Izrađeni na temelju više od 40 godina DBA iskustva u kočnim sustavima.

Pošaljite pitanje ovoj trgovini.

* Obavezna polja

  ili  Otkaži

Upozoriti kad bude dostupno

Obavjestiti kad bude na lageru

DBA Street Series stražnji kočioni diskovi DBA2273 (Ø 247 mm, 2 kom)

DBA Street Series stražnji kočioni diskovi DBA2273 (Ø 247 mm, 2 kom)

Ako želite biti obaviješteni o dostupnosti proizvoda putem emaila, ispunite obrazac.

* obavezni podaci

  ili  Otkazati

DBA Street Series kočioni diskovi: izravna zamjena za OE diskove na vozilima za svakodnevnu vožnju, lakim gospodarskim vozilima i SUV vozilima. Izrađeni na temelju više od 40 godina DBA iskustva u kočnim sustavima.

DBA STREET SERIES kočioni diskovi za izravnu zamjenu

STREET SERIES kočioni diskovi za izravnu zamjenu idealni su za vozače koji žele performanse na razini originalne opreme (OE) uz provjerenu pouzdanost i kvalitetu.

Ovi diskovi izrađuju se od najkvalitetnijih materijala naprednim proizvodnim postupcima i temelje se na više od 40 godina DBA iskustva u kočnim sustavima. U svakodnevnoj vožnji pružaju ujednačene performanse, sigurnost i izdržljivost.

Preporučeno za: vozila za svakodnevnu vožnju, laka gospodarska vozila i SUV vozila.

Tehnički podaci:

  • Promjer: 247 mm
  • Debljina: 9 mm
  • Minimalna debljina: 8 mm
  • Visina: 35 mm
  • Broj rupa: 4
  • Središnji provrt: 71 mm
  • Hlađenje: puni

Odgovara za:

  • Citroën Berlingo Multispace (2005–2008): 1.6 D 92BHP ESP
  • Citroën C2 (2003–2009): 1.4 75BHP, 1.4 90BHP, 1.4 TD 68BHP, 1.6 110BHP VTR, 1.6 125BHP VTS, 1.6 TD 110BHP
  • Citroën C3 (2002–2009): 1.4 TD 92BHP, 1.6, 1.6 Auto, 1.6 TD 110BHP, 1.6 TD 92BHP
  • Citroën C3 Pluriel (2003–2010): 1.4 TD, 1.6
  • Citroën Xsara Picasso (2000–2010): 1.6, 1.6 TD 110BHP, 1.6 TD 92BHP, 1.8, 2.0, 2.0 TD
  • Peugeot 1007 (2005–2009): 1.6, 1.6 TD
  • Peugeot 307 (2001–2008): 1.4 TD, 1.6 TD, 2.0 180BHP, 2.0 TD 110BHP, 2.0 TD 136BHP, 2.0 TD 90BHP
  • Peugeot 307 CC (2003–2008): 1.6, 2.0, 2.0 180BHP, 2.0 TD 136BHP
  • Peugeot Partner Combi (2003–2008): 1.6, 1.6 ESP, 1.6 TD ESP, 2.0 TD, 2.0 TD ESP

Ostavi komentar

Ostavi komentar







  ili  Poništi

Nema odgovora?
Postavite pitanje
Imate pitanje? Pronađite odgovor u raspravi.




MarkaModelTip
CITROENBerlingo Multispace1.6 D 92BHP ESP (2005-2008)
CITROENC21.4 75BHP (2003-2009)
CITROENC21.4 90BHP (2006-2009)
CITROENC21.4 TD 68BHP (2006-2009)
CITROENC21.6 110BHP VTR (2003-2009)
CITROENC21.6 125BHP VTS (2005-2009)
CITROENC21.6 TD 110BHP (2005-2009)
CITROENC31.4 TD 92BHP (2002-2009)
CITROENC31.6 (2002-2009)
CITROENC31.6 Auto (2002-2009)
CITROENC31.6 TD 110BHP (2005-2009)
CITROENC31.6 TD 92BHP (2005-2009)
CITROENC3 Pluriel1.4 TD (2005-2010)
CITROENC3 Pluriel1.6 (2003-2010)
CITROENXsara Picasso1.6 (2000-2010)
CITROENXsara Picasso1.6 TD 110BHP (2004-2010)
CITROENXsara Picasso1.6 TD 92BHP (2004-2010)
CITROENXsara Picasso1.8 (2000-2005)
CITROENXsara Picasso2.0 (2003-2010)
CITROENXsara Picasso2.0 TD (2000-2005)
PEUGEOT10071.6 (2005-2009)
PEUGEOT10071.6 TD (2007-2009)
PEUGEOT3071.4 TD (2001-2008)
PEUGEOT3071.6 TD (2005-2008)
PEUGEOT3072.0 180BHP (2007-2008)
PEUGEOT3072.0 TD 110BHP (2001-2008)
PEUGEOT3072.0 TD 136BHP (2003-2006)
PEUGEOT3072.0 TD 136BHP (2007-2008)
PEUGEOT3072.0 TD 90BHP (2001-2008)
PEUGEOT307 CC1.6 (2003-2008)
PEUGEOT307 CC2.0 (2003-2008)
PEUGEOT307 CC2.0 180BHP (2004-2006)
PEUGEOT307 CC2.0 180BHP (2007-2008)
PEUGEOT307 CC2.0 TD 136BHP (2005-2006)
PEUGEOT307 CC2.0 TD 136BHP (2007-2008)
PEUGEOTPartner Combi1.6 (2003-2008)
PEUGEOTPartner Combi1.6 ESP (2003-2008)
PEUGEOTPartner Combi1.6 TD ESP (2006-2008)
PEUGEOTPartner Combi2.0 TD (2003-2008)
PEUGEOTPartner Combi2.0 TD ESP (2003-2008)

Odgovara ovim vozilima

Recent posts

Zasloni RWD POWER

Trkaći zasloni za praćenje parametara motora
Read more
Dizalice i navozi

Najvažniji pomoćnik u garaži - dizalica!
Read more
Garrett Powermax za 1.9 TDI motore

Plug & Play rješenje za povećane performanse
Read more
Hladnjaci Races Motorsport

Nova evolucija Races intercoolera.
Read more
Sportski ovjes

Put do boljih voznih karakteristika: Kako odabrati pravi ovjes?
Read more
Garrett Powermax Fiat 500 Abarth

Powermax donosi više snage maloj raketi Fiata 500 Abarth.
Read more
Garrett Motion

Garrett Motion je globalni tehnološki lider u turbopunjenju, donoseći tehnologije razvijene u Formuli 1 jednosjedima ili klasičnim serijskim vozilima. 
Read more
Kacige BELL

Kako odabrati pravu kacigu od BELL Racing?
Read more
Legalna modifikacija automobila? Kako to učiniti?

Kako poboljšati svoj automobil, a ne izgubiti tehničku dozvolu?
Read more

Kategorije Proizvođači

Loading...