Dostava besplatna Kočnice EBC Auto Stražnje kočione pločice EBC Yellowstuff Street + Track DP41392R | race-shop.hr Prikaži uvećano
Zadná náprava

*121 485   

EBC brakes

Stražnje kočione pločice EBC Yellowstuff Street + Track DP41392R

Stražnje kočione pločice EBC Yellowstuff Street + Track DP41392R – set za jednu osovinu, ECE R90. Za vozila HYUNDAI i KIA.

Novi proizvod

Po narudžbi : 10+kom

U vašem domu najkasnije: 10. 11.

125,70 € s PDV-om

DP41392R   

5039221413929

Upit o proizvodu

Upit o proizvodu

Stražnje kočione pločice EBC Yellowstuff Street + Track DP41392R

Stražnje kočione pločice EBC Yellowstuff Street + Track DP41392R

Stražnje kočione pločice EBC Yellowstuff Street + Track DP41392R – set za jednu osovinu, ECE R90. Za vozila HYUNDAI i KIA.

Pošaljite pitanje ovoj trgovini.

* Obavezna polja

  ili  Otkaži

Obavjestiti kad bude na lageru

Stražnje kočione pločice EBC Yellowstuff Street + Track DP41392R

Stražnje kočione pločice EBC Yellowstuff Street + Track DP41392R

Ako želite biti obaviješteni o dostupnosti proizvoda putem emaila, ispunite obrazac.

* obavezni podaci

  ili  Otkazati

Stražnje kočione pločice EBC Yellowstuff Street + Track DP41392R – set za jednu osovinu, ECE R90. Za vozila HYUNDAI i KIA.

Prikladno za:

  • HYUNDAI: Getz (2002–2008), Santa Fe (1st Gen) (2000–2006), Sonata (2002–2006), Tucson (2004–2007), XG 25 (2000–2003), XG 30 (2000–2003)
  • KIA: Magentis (2002–2010), Sportage (JE / KM) (2004–2010)

Prije narudžbe provjerite šifru dijela za svoje vozilo.

Tehničke karakteristike:

  • Šifra: DP41392R
  • Položaj: stražnja osovina
  • Pakiranje: set za jednu osovinu
  • Homologacija: ECE R90

Yellowstuff Street + Track – značajke:

  • smjesa visokog trenja za brzu vožnju cestom i track dayeve
  • snažan zahvat već na hladno, visoka otpornost na slabljenje
  • prikladne za ponovljeno snažno kočenje
  • homologacija ECE R90

Ostavi komentar

Ostavi komentar







  ili  Poništi

Nema odgovora?
Postavite pitanje
Imate pitanje? Pronađite odgovor u raspravi.




MarkaModelMotorGodinaSnagaČeljust
HYUNDAIGetz1,62004-2007Akebono
HYUNDAIGetz1.5 TD2002-2008Akebono
HYUNDAISanta Fe2.0 TD2001-2006
HYUNDAISanta Fe2.42000-2006
HYUNDAISanta Fe2.72000-2006
HYUNDAISonata2,42002-2004
HYUNDAISonata2.02002-2005
HYUNDAISonata2.42004-2006
HYUNDAISonata2.72002-2005
HYUNDAITucson (Mk1)2.0 2WD2004-2007
HYUNDAITucson (Mk1)2.0 4WD2004-2007
HYUNDAITucson (Mk1)2.0 TD 2WD2004-2007
HYUNDAITucson (Mk1)2.0 TD 4WD2004-2007
HYUNDAITucson (Mk1)2.7 2WD2004-2007
HYUNDAITucson (Mk1)2.7 4WD2004-2007
HYUNDAIXG 252.52000-2003
HYUNDAIXG 303.02000-2003
KIAMagentis2,52002-2006
KIAMagentis2.02006-2010
KIAMagentis2.0 TD2006-2010
KIAMagentis2.72006-2010
KIAMagentis22002-2006
KIASportage2.02004-2010
KIASportage2.0 TD2004-2010
KIASportage2.72004-2010

Odgovara ovim vozilima

Recent posts

Zasloni RWD POWER

Trkaći zasloni za praćenje parametara motora
Read more
Dizalice i navozi

Najvažniji pomoćnik u garaži - dizalica!
Read more
Garrett Powermax za 1.9 TDI motore

Plug & Play rješenje za povećane performanse
Read more
Hladnjaci Races Motorsport

Nova evolucija Races intercoolera.
Read more
Sportski ovjes

Put do boljih voznih karakteristika: Kako odabrati pravi ovjes?
Read more
Garrett Powermax Fiat 500 Abarth

Powermax donosi više snage maloj raketi Fiata 500 Abarth.
Read more
Garrett Motion

Garrett Motion je globalni tehnološki lider u turbopunjenju, donoseći tehnologije razvijene u Formuli 1 jednosjedima ili klasičnim serijskim vozilima. 
Read more
Kacige BELL

Kako odabrati pravu kacigu od BELL Racing?
Read more
Legalna modifikacija automobila? Kako to učiniti?

Kako poboljšati svoj automobil, a ne izgubiti tehničku dozvolu?
Read more

Kategorije Proizvođači

Loading...